Vokiečiai po dramatiškos kovos palaužė italus (komentarai, statistika)

2011-09-01 22:48
Mantas Bertulis, „BasketNews.lt“ korespondentas
Europos čempionato B grupės grandų mūšis baigėsi dramatiška vokiečių pergale (2-0). Dirko Nowitzki vedama Vokietijos rinktinė Šiauliuose 76:62 (16:18, 20:12, 10:15, 30:17) palaužė Italijos krepšininkų (0-2) pasipriešinimą.

Visas mačas vyko taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi net 23 kartus, o rezultatas lygus buvo 9 sykius.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 2 minutes italų deficitas siekė tik 2 taškus (60:62), tačiau Chrisas Kamanas pataikė du dvitaškius, o Johannesas Herberis smeigė tritaškį ir vokiečiai nutolo (69:60).

Nugalėtojus į priekį traukęs Nowitzki vien per pirmąją mačo pusę pelnė 14 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Iš viso puolėjas prie pergalės pridėjo 21 tašką bei 12 atkovotų kamuolių.

Vokietijos rinktinei pagalius į ratus kišo klaidos. Vokiečiai suklydo 15 kartų, tuo tarpu italai prarado vos 5 kamuolius.

Vokietija: Dirkas Nowitzki 21 (6/14 dvit., 12 atk. kam.), Chrisas Kamanas 17 (17 atk. kam.), Robinas Benzingas 14, Heiko Schaffartzikas 11.

Italija: Danilo Gallinari 17 (11 atk. kam.), Marco Belinelli 15, Stefano Mancinelli 11.

Dirkas Bauermannas (Vokietijos rinktinės vyr. treneris): „Italai kvėpavo mums į nugarą visas rungtynes. Tai mus truputį išmušė iš vėžių. Džiaugiuosi, kad pataikėme svarbius ir sudėtingus metimus. Nowitzki ir Kamanas visada randa būdų, kaip pelnyti taškus mačo pabaigoje. Kartais to ir reikia norint laimėti. Ar stebina Kamano 17 atkovotų kamuolių? Kamanas yra fenomenalus, agresyvus ir gerai valdo kamuolį abiem rankomis. Chrisas yra Chrisas – jis puikus.“

Heiko Schaffartzikas (Vokietijos rinktinės gynėjas): „Tai buvo didelė kova. Arenoje jautėme puikią atmosferą – vokiečių sirgaliai yra nuostabūs. Tiesiog mėgavausi žaidimu. Dirkas ir Chrisas padarė didelį darbą. Tai buvo gynybinio stiliaus rungtynės“.

Simone'as Pianigiani (Italijos rinktinės vyr. treneris): „Šiandien žaidėme labai energingai, bet norint laimėti reikia lemiamomis minutėmis žaisti komandiškai. Galutinis rezultatas neparodo, kokia kova vyko aikštelėje. Kadangi žaidžiame turnyre, mums kiekvienas taškas yra svarbus, todėl bandėme juos pelnyti ir paskutinėmis sekundėmis. Šiandien neturiu daug priekaištų žaidėjams. Kita oponentė – Latvija bus ne tokia pati varžovė kaip buvo praėjusiais metais. Jie labai patobulėjo ir šiemet tikrai rungtyniauja gerai, greitai ir rezultatyviai. Dabar B grupėje yra trys be pergalių žengiančios komandos ir trys nesuklupusios rinktinės. Turime atgauti jėgas ir ruoštis kitam mačui.“

Danilo Gallinari (Italijos rinktinės puolėjas): „Šios rungtynės buvo labai sunkios, manau, kad žaidėme gerai iki paskutinės minutes. Turėjome šansų išlyginti rezultatą, bet paskutinėmis minutėmis sužaidėme neprotingai.“

kiskis is gretimo misko
tuom ir patinka europos krepsinis nes cia NBA zaidejai sudo verti kai komanda zaidzia o ne vienisi kariai :)
2011-09-02
+1
nu va jum ir zvaigzde bargnanis vakar gyvai maciau per pirmus 2 kelinius 2 taskus tetureja sende vel uzdenge ce jam ne nba kur jokios gynybos o kamanas visai gerai atroda
2011-09-01
Sakes as uz voiecius buvau visom keturiom :) nerealiai pavare ! Po Lietuviu man Vokieciai antri del ne tik Novickio o asmenybes Novickio kuris yra krepsinio dievas dbr