Keturiolikos tūkstančių žiūrovų palaikoma Madrido „Real“ komanda išplėšė pergalę Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalio varžybose. Principinėje dvikovos karališkasis klubas po atkaklios kovos 77:67 (15:23, 18:18, 19:17, 25:9) įveikė Barselonos „Winterthur“.

„Real“ atsilikinėjo didžiąją rungtynių dalį ir dar 34-ąją minutę jų deficitas siekė 8 taškus (54:62). Tačiau tada keturi taiklūs tritaškiai inicijavo spurtą 16:0, po kurio „Barsa“ buvo nokautuota ir priversta pasitraukti iš tolimesnės kovos dėl taurės.

Šis mačas tapo pirmuoju „Winterthur“ sudėtyje buvusiam žalgiriečiui Edui Cotai. Amerikietis per 3 su puse aikštėje praleistas minutes niekuo nepasižymėjo.

„Real“: Igoris Rakočevičius 22 taškai, Louisas Bullockas 16, Felipe Reyesas 14.

„Winterthur“: Juanas Carlosas Navarro 16, Michalis Kakiouzis 13, Denisas Marconato 10.

•

Ketvirtfinalio etapą sėkmingai įveikė būsima Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovė Eurolygoje Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa. Ji 92:72 (27:14, 17:22, 18:19, 30:17) nugalėjo Badalonos „Joventut“ ir pusfinalyje kovos su „Real“.

Baskai jau pirmoje rungtynių dalyje susikrovė dvidešimties taškų persvarą (42:22), kai antrojo kėlinio pradžioje spurtavo 15:1. Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje Badalonos krepšininkai dar buvo priartėję (62:57), tačiau galingai rungtyniavęs Tiago Splitteris ir Travisas Hansenas inicijavo dar vieną Vitorijos komandos spurtą, po kurio „Joventut“ nebeatsitiesė.

„Tau Ceramica“: Serkanas Erdoganas 21, Tiago Splitteris 18, Travisas Hansenas 15, Kornelis Davidas 11, Pablo Prigioni 10.

„Joventut”: Lubošas Bartonas 16, Andrew Bettsas 12, Rudy Fernandezas 11, Alexas Mumbru 10.

Kitame pusfinalyje šeštadienį kausis Valensijos „Pamesa“ ir Malagos „Unicaja“.

nu ka,nuvaziavo cota i barsa,pazais po 5min ir bus laimingas...pats zinojo kur vaziuoja....