Juodkalniečiai užduso graikų gynyboje (komentarai, foto)

Troškulys nugalėjo Michaelą Bramosą Nuotr.: BasketNews.lt/G.Ryženinas
Kostas Vasileiadis organizuoja graikų puolimą Nuotr.: BasketNews.lt/G.Ryženinas
Kostas Koufos prieš Milko Bjelicą Nuotr.: BasketNews.lt/G.Ryženinas
Graikų minutės pertraukėlė Nuotr.: BasketNews.lt/G.Ryženinas
Tyla trečiajame kėlinyje Juodkalnijos rinktinei (1-3) kainavo galimybę kovoti dėl pergalės mače su Graikijos nacionaline komanda (3-1).

Senojo žemyno čempionato C grupės rungtynėse pavyzdinę gynybą demonstravę Iliaso Zouro auklėtiniai 71:55 (21:18, 11:13, 26:10, 13:14) nugalėjo Dejano Radonjičiaus treniruojamą ekipą.

Graikai reabilitavosi po skaudaus pralaimėjimo makedonams ir praktiškai užsitikrino vietą Vilniuje vyksiančiame antrajame pirmenybių etape.

Po didžiosios pertraukos graikai pirmavo minimaliu skirtumu (32:31), tačiau per septynias minutes surengė spurtą 19:2 ir atsiplėšė 51:33.

Graikijos rinktinė: Kostas Koufos 19, Antonis Fotsis 14, Nickas Calathesas 12, Konstantinos Vasileiadis 11.

Juodkalnijos rinktinė: Nikola Pekovičius 15, Milko Bjelica 8, Goranas Jeretinas 7, Milošas Borisovas 6.

Ilias Zouros (Graikijos rinktinės vyr. treneris): „Sveikinimai mano žaidėjams ir trenerių štabui. Šį vakarą atlikome gerą darbą. Buvo sunku po praėjusių blogų rungtynių, blogo pasirodymo aikštėje. Turėjome į viską reaguoti, būti pasiruošę bei laimėti svarbų mačą. Esame nauja komanda. Kartoju tai kiekvieną kartą, nes kai kurie žmonės galvoja, kad nauja ekipa gali daryti stebuklus. Ši Graikijos rinktinė buvo suburta vasarą ir ją sudaro jauni krepšininkai. Tačiau jie žaidžia su dideliu entuziazmu, demonstruoja komandinį krepšinį. Stengiamės iki rungtynių pabaigos žaisti iš visų jėgų. Tikiu savo komanda ir tikiu, kad galime pasiekti aukštus rezultatus.

Dejanas Radonjičius (Juodkalnijos rinktinės vyr. treneris): „Pirmoje rungtynių dalyje gerai gynėmės. Trečiojo kėlinio pradžioje nustojome žaisti. Stengiausi sustabdyti rungtynes, paimti kelias minutės pertraukėles, bet tai nedavė norimų rezultatų. Sveikinu Graikijos rinktinę.“

2011-09-04 20:42
ed
buvau siose varzybose, galiu pasakyti tiek, kad pirmus du kelinius graikai atrode tragiskai, ginybos 0, puolimas padrikas, tokio lygio varzybose, jeigu iseitu su lietuviais ar ispanais ar kt. favoritais uztai butu nubausti labai stipriai. Pirmi du keliniai pasibaige lygiosiom, antrasis ketvirtis prasidejo, kaip bomba, graikai super graziai suzaide derinukus, atakos buvo nuostabios su keliais galingais dejimais, gynyba buvo nepriekaistinga, juodkalnieciam baudos aikstele buvo uzdaryta, beliko metyti tik nuo tritaskio linijos ir pro saly. Bet uzbaigiant noreciau pasakyti, kad graikijos rinktine visgi neta, kuria mes iprate matyti. Nemanau, kad toli nueis siame cempionate. Nors, tai tik mano nuomone. Jeigu pasitaisys ir zais disciplinuota zaidima kazkas gali buti, taciau dar noreciau pastebet - fizini pasiruosima, manau, kad nepats geriausias pas graikus. Lietuviai visa galva aukstesni.
2011-09-04 20:37
Na va graikai vel laimejo. Gal jie ir nera favoritai, bet kolkas atrodo neblogai.

--
2011-09-04 20:25
as
kai pralose sako suzaideme blogiauses rungtynes, o kai laimi jau vienas geriausiu, nejau jis visada taip sakis, tegu nusileidze ant zemes, kad graikijos komanda nera favorite ir stypriause komanda
2011-09-04 20:10