Dar vieną pergalę Vokietijos Bundeslygoje šventė Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ komanda. Ji penktadienį (02.17) išvykoje 93:73 (28:28, 30:11, 26:15, 9:19) nugalėjo Niurnbergo „Sellbytel Basket“ klubą.

Pirmosios Bundeslygos debiutantas varžovus palaužė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 19 taškų skirtumu. Po trijų kėlinių „Eisbaren“ pranašumas siekė jau 30 taškų, tačiau varžovai per likusį laiką deficitą kiek sumažino.

Nugalėtojams Dainius Miliūnas per 10 minučių pelnė 2 taškus (0/2 dvitaškių, 2/2 baudų), kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė. Evaldas Jocys nerungtyniavo.

Per 22 rungtynes 15 pergalių iškovojęs Brėherhafeno klubas žengia trečioje pozicijoje. Aukščiau jų yra tik Bambergo GHP ir Berlyno ALBA komandos, kurios per 20 mačų pasiekė po 16 pergalių.