Arnas Labuckas sėkmingai debiutavo naujajame klube
Nuotr. EL 9
Nesėkmę draugiškų rungtynių maratone patyrė antrajame pagal pajėgumą Ispanijos čempionato divizione rungtyniaujanti Žironos „Sant Josep“ ekipa. Katalonų klubas su Arnu Labucku namie 55:56 (17:16, 15:11, 12:18, 11:11) nusileido Leidos „Ce Cip“ krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Labuckas pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 13 naudingumo balų. Pagal šį rodiklį lietuvį aplenkė tik 16 naudingumo balų surinkęs Marcas Fernandezas

Itin svarbius 5 taškus paeiliui Labuckas pelnė ketvirtajame kėlinyje ir padėjo savo ekipai panaikinti 4 taškų deficitą ir išlyginti rezultatą (53:53), tačiau lemiamomis minutėmis Žironos ekipai pergalės iškovoti nepavyko.

Šeštadienį Labucko ekipa pasitikrins jėgas su Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda.