Vienvaldžiais trečiosios BBL vietos savininkais vėl tapo „Šiaulių“ krepšininkai. Jie šeštadienį (02.18) savo aikštelėje 88:73 (23:19, 18:18, 22:14, 25:22) nugalėjo Talino „Kalev“ krepšininkus ir iškovojo devynioliktąją pergalę.

28-ąją rungtynių minutę aikštelės šeimininkai turėjo tik vieno taško pranašumą (52:51), tačiau trečiąjį kėlinį spurtu 11:0 pabaigę šiauliečiai atitolo (63:51). Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai svečiams nebeleido sumažinti skirtumo ir šventė pergalę.

„Šiauliai“: Artūras Jomantas 22 taškai, Vaidas Pauliukėnas 14, Tadas Klimavičius ir Rolandas Vaičiūnas po 11.

„Kalev“: Howardas Frieras 25, Erikas Dorbekas 12, Raitas Keerlesas ir Ardo Armpalu po 9.

•

Septynioliktąją pergalę iškovojo Ainaro Bagatskio treniruojami Rygos „Barons“ krepšininkai. Jie išvykoje 92:82 (19:23, 19:18, 24:23, 30:18) nugalėjo Liepojos „Livu alus“ ekipą.

Nugalėtojams Giedrius Gustas per 32 minutes pelnė 19 taškų (4/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 8/12 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Michailas Anisimovas per 19 minučių į Liepojos ekipos krepšį įmetė 12 taškų (5/9 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose nesustabdomas buvo Valdas Dabkus, kuris per 33 minutes pelnė 27 taškus (2/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 14/17 baudų). Lietuvis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną kamuolį, bet 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Justinas Pavlavičius per 21 minutę surinko 5 taškus (2/5 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius bei kartą prasižengė.

Šios rungtynės buvo debiutinės „Livu alus“ naujokui iš Lietuvos Raimondui Petrauskui. Jis per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, tačiau po kartą suklydo ir prasižengė.

„Barons“: Giedrius Gustas 19 taškų, Ainaras Bagatskis 18, Stephenas Richas 15 (5 blk.), Michailas Anisimovas 12.

„Livu alus“: Valdas Dabkus 27 taškai, Marekas Jurevičius 18, Klavas Ansonas 14, Dainis Obersatas 10.