Mindaugas Timinskas sužaidė vienas geriausių rungtynių šį sezoną, o jo Valensijos „Pamesa“ pateko į Ispanijos Karaliaus taurės finalą. Lietuvio vedama komanda pusfinalyje 87:74 (22:21, 20:18, 23:17, 22:18) palaužė Malagos „Unicaja“ ir atsirevanšavo už pralaimėjimą praėjusių metų Karaliaus taurės pusfinalyje.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse Valensijos krepšininkai atitrūko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 6:1 ir įgijo 9 taškų pranašumą (65:56). Ketvirtojo kėlinuko pradžioje be atsako pelniusi dar 4 taškus, „Pamesa“ susikrovė 13 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.

M.Timinskas aikštėje praleido 30 minučių ir atliko „dvigubą dublį“. Puolėjas pelnė 23 taškus (6/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

„Timinsko nesustabdė nei Berni Rodriguezas, nei Marcusas Brownas. Reikia pripažinti, kad šįvakar jis sužaidė puikiai“, - po mačo lietuviui pagyras žarstė „Unicaja“ treneris Sergio Scariolo.

„Pamesa“: Mindaugas Timinskas 23 taškai (11 atk. kam.), Blake’as Steppas 15, Junioras Harringtonas 11.

„Unicaja“: Walteris Herrmannas 23, Marcusas Brownas 16.

•

Valensijos ekipos varžove finale bus Vitorijos „Tau Ceramica“, kitame pusfinalyje 87:75 (19:15, 27:21, 23:16, 18:23) įveikusi turnyro šeimininkę Madrido „Real“ komandą. „Tau Ceramica“ taip pat atsirevanšavo „Real“ ekipai už pralaimėjimą pernykščio turnyro pusfnalyje.

Baskai dar pirmoje rungtynių dalyje susikrovė dviženklį pranašumą, o po didžiosios pertraukos vienu metu pirmavo net devyniolikos taškų skirtumu. Vitorijos ekipa Karaliaus taurės finale žais ketvirtą kartą per paskutinius penkerius metus.

„Tau Ceramica“: Serkanas Erdoganas 22, Luisas Scola 20, Kornelis Davidas 25, Travisas Hansenas 12.

„Real“: Louisas Bullockas ir Igoris Rakočevičius po 13, Vensonas Hamiltonas 12.

bloom o tai juk ir tau nieko gero juk zalgiris nugalejo tau o jus visa galva uz zalgiri auksciau :)
2006-02-18
tikrai "nieko gero".. Eurolygoj 11 pergaliu is eiles pavare ir sakai nieko gero? sita karaliaus taure laimet gali bet kuri komanda, nes ispanijoj yra daug lygiu komandu, o viska lemia vienos rungtynes.. nesuprantu isvis, kaip galima daryt isvadas is vienu rungtyniu?