Antrą „dvigubą dublį“ šį sezoną atliko Vova Severovas, o jo „Oakland Golden Grizzlies“ NCAA čempionate 86:76 nugalėjo Centenary Gentlemen“. Lietuvis per 37 minutes pelnė 17 taškų (4/5 dvit., 9/12 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Šešioliktą kartą per 23 rungtynes laimėjo Antano Kavaliausko „Texas A&M Agiies“ komanda, 64:60 palaužusi „Baylor Bears“ pasipriešinimą. Pasaulio jaunimo čempionas per 22 minutes pelnė 10 taškų (5/5 dvit., 0/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nesėkmę patyrė tris lietuvius turinti „American University Eagles“ ekipa, 62:69 turėjusi pripažinti „Holy Cross“ koledžo pranašumą. Lietuviai surinko 27 taškus.

Rezultatyviausiai žaidė Arvydas Eitutavičius, per 15 minučių pelnęs 12 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), perėmė kamuolį, kartą prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Paulius Joneliūnas per 29 minutes pelnė 9 taškus (3/7 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Linas Lekavičius per 20 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Reguliarųjį sezoną baiginėja Valdo Vosyliaus „Old Dominion Monarchs“ekipa, savo aikštėje 84:71 įveikusi „Marist Red Foxes“ ir iškovojusi devynioliktą pergalę per 27 rungtynes. Lietuvis per 12 minučių pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Devynioliktą kartą per 24 rungtynes laimėjo tris lietuvius turinti „Hostra Pride“ komanda, namie 76:62 nugalėjusi „Siena Saints“. Lietuviai šįkart neišsiskyrė rezultatyvumu.

Aurimas Kieža rungtyniavo 34 minutes ir pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Šešias minutes rungtyniavęs Žygis Šeštokas ir 1 minutę aikštėje praleidęs Arminas Urbutis nepasižymėjo.

Šešioliktą kartą suklupo Tomo Pranciliausko „Pepperdine Waves“ ekipa, 76:81 Nusileidusi „Portland Pilots“ komandai. Lietuvis per 17 minučių pelnė 8 taškus (4/7 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dešimtą pergalę iškovojo Pauliaus Morkeliūno „Long Island Blackbirds“ ekipa, 72:60 nugalėjusi „St. Francis Red Flash”. Lietuvis per 10 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Vienuoliktą kartą suklupo Pauliaus Packevičiaus „Rice Owls“ komanda, 47:58 turėjusi pripažinti „UTEP Miners“ pranašumą. Puolėjas iš Lietuvos susitikimą pradėjo starto penkete ir per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/2 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Dešimtą kartą pralaimėjo Lauryno Mikalausko „Virginia Cavaliers“ komanda, 62:76 turėjusi pripažinti „Florida State Seminoles“ pranašumą. Lietuvis per 6 aikštėje praleistas minutes pelnė 4 taškus (2/6 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.

Triuškinamą nesėkmę patyrė Vytauto Tatarūno „Tulane Green Wave“ ekipa, 65:105 nusileidusi trečiąjį reitingą turinčiai „Memphis Tigers“ komandai. Lietuvis per 11 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Šešioliktą pergalę šventė „Austin Peay Governors“ krepšininkai, 92:71 įveikę „Arkansas State Indians“. Nugalėtojams Tomas Janušauskas per 2 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

„Lietuviškų“ ekipų dvikovoje pergalę šventė Giedriaus Knyšo „Charleston Southern Buccaneers“ ekipa, 59:48 palaužusi „Virginia Military Keydets“ su Tadu Mankevičiumi. 3 minutes žaidęs G.Knyšas ir 7 minutes rungtyniavęs T.Mankevičius nepasižymėjo.

Dvyliktą pergalę per 23 rungtynes iškovojo Alexo Zimnicko „Hartford Hawks“, 52:46 įveikusi „Binghampton Bearcats“. Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 28 minutes nepelnė nė taško (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Tryliktą nesėkmę patyrė „St. John‘s Red Storm“ krepšininkai, 48:52 pralaimėję „DePaul Blue Demons“. Pralaimėtojams atstovaujantis Tomas Jasiulionis per 2 minutes nepasižymėjo.