„Blyksnio“ pravardę turintis Dwyane'as Wade'as nepaliko niekam lygių NBA Visų žvaigždžių meistriškumo rungtyje. Varžybose, kuriose varžosi geriausi įžaidėjai, Majamio „Heat“ krepšininkas finale įveikė LeBroną Jamesą ir tapo pirmuoju ne įžaidėju, laimėjusiu šią rungtį.

D.Wade‘as paneigė mitą, kad pergalę lemia praktika. Atakuojantis gynėjas visiškai nesirengė šioms varžyboms, tačiau pranoko visus varžovus, įskaitant pernykštį nugalėtoją.

„Toks jau žaidėjas esu. Nusprendžiau ateiti ir tiesiog laimėti ir tai suveikė“, – po dvikovos džiaugėsi „Flash“ pravardžiuojamas krepšininkas.

D.Wade‘as rungtį, kurioje reikia varytis kamuolį, perduoti jį į specialius stovus ir mesti į krepšį, įveikė per 26,1 sekundes ir vos 0,3 sekundės dalimis atsiliko nuo absoliutaus rekordo. Finale varžęsis L.Jamesas distanciją įveikė per 33,7 sekundes. Klivlendo „Cavaliers“ žvaigždei koją pakišo netaiklūs perdavimai – įmesti kamuolį į tam pritaikytą stovą jis sugebėjo tik iš ketvirto karto.

Praėjusių metų šios rungties nugalėtojas Steve'as Nashas buvo eliminuotas jau po pirmojo etapo, kai distanciją įveikė per 52,8 sekundes ir užėmė ketvirtą vietą. Trečias liko dešimčia sekundžių greičiau viską atlikęs lygos naujokas Chrisas Paulas.

•

Trijulių varžybas laimėjo San Antonijaus komanda, kurią sudarė dabartinis „Spurs“ įžaidėjas Tony Parkeris, buvęs šios komandos narys Steve'as Kerras ir WNBA rungtyniaujančios San Antonijaus „Star“ ekipos atstovė Kendra Wecker.

Šis trejetas šešis metimus pataikė per 25,1 sekundės ir pranoko kitus tris varžovus. Pergalę lėmė T.Parkeris, pirmu bandymu pataikęs kamuolį iš aikštės vidurio.

„Negalėjome pataikyti šio metimo per treniruotes, – po rungties sakė S.Kerras. – Prametėme maždaug 20 iš eilės ir pagalvojau, kad esame bėdoje. Tačiau Tony išėjo ir pataikė patį pirmą metimą“.

Antroje vietoje liko Los Andželo komanda, kurioje rungtyniavo Kobe Bryantas, Magicas Johnsonas ir Lisa Leslie. K.Bryantas pirmu mėginimu pataikė metimą iš aikštės vidurio, tačiau M.Johnsonui prireikė penkių mėginimų, kad pataikytų iš krašto, ir galutinis laikas – 41,3 sekundės – lėmė antrąją vietą.

Trečią vietą užėmė Hiustono komanda, kurią sudarė Tracy McGrady, Clyde'as Drexleris ir Sheryl Swoopes. Puse sekundės atsiliko Fynikso trijulė – Shawnas Marionas, Danas Majerle ir Kelly Miller.

lengvai tu matei ta konkursa? pazek ir pamatysi kad ko ne 10s. prie tu perdavimu uzgaiso!
2006-02-19
Wade'as jegas jis ir turejo laimet! Tik nesuprantu kaip Nash toki suda sumale, galvojau kad finale tikrai bus. O LJ tai nustebino galvojau kad liks paskutinis, bet turbut daug treniravosi, bet vistiek nelaimejo!
2006-02-19
lebronui toli grazu iki rekordo o dweinas unreal!
2006-02-19
galwojau kad paulas laimes,bet dwyane nustebino:)