Kovingumą antroje dvikovos pusėje pademonstravę „Juventus“ krepšininkai sugebėjo panaikinti 22 taškų deficitą, tačiau kontrolinėse rungtynėse Anykščiuose 78:81 (16:29, 23:22, 20:8, 19:22) nusileido Ivano Frankovskio „Goverla“ komandai.

Uteniškiai labai prastai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje „Juventus“ komandos deficitas tapo dviženklis. Negana to, dviem techninėmis pražangomis buvo nubaustas Žydrūnas Urbonas, o tuo pasinaudoję varžovai antrojo ketvirčio viduryje jau turėjo 22 taškų pranašumą – 44:22.

Visgi dar iki didžiosios pertraukos „Juventus“ sugebėjo priartėti (39:51), o trečiąjį kėlinį pradėję spurtu 14:0 „Juventus“ krepšininkai po Ž.Urbono baudos metimų išsiveržė į priekį – 53:51. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes jau Utenos klubo pranašumas pasiekė aštuonių taškų ribą (67:59), tačiau mačo pabaigoje sėkmė lydėjo ukrainiečius.

Likus žaisti 17 sekundžių „Juventus“ deficitas siekė du taškus (75:77), tačiau Vaidotas Volkus prametė du baudų metimus, o per likusį laiką Utenos ekipai išsigelbėti jau nepavyko.

„Juventus“ komandoje pirmas rungtynes sužaidęs Tautvydas Šležas per 18 minučių pelnė 2 (dvitaškiai 1/3, baudos 0/2) taškus, atkovojo 11 kamuoli7, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo bei išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

16 taškų Utenos klubui pelnė Darius Pakamanis, 13 – Vaidotas Volkus (7 atk. kam.), 12 – Žydrūnas Urbonas (6 atk. kam.), 11 – Gediminas Maceina, po 8 – Žygimantas Šeštokas ir Karolis Petrukonis (7 atk. kam.), 4 – Arūnas Vasiliauskas, po 2 – Gintautas Matulis ir Marius Pociukonis.

„Goverla“ ekipje išsiskyrė Ericas Colemanas (22 taškai. ir 10 atk. kam.), Marcusas Wallkeris (20 taškai) bei Kevinas Tiggsas (14 taškai).

Šeštadienį komandos susitiks dar kartą.

2011-09-15 13:49
Niekam centro nebereikia, yra Petrukonis, Šležas. Sunkaus krašto gal dar trūksta (geriausia Kieža) ir SG-SF pozicijos žaidėjo ir būtų beveik tobula sudėtis.
2011-09-14 20:38
reikia Juventusam dar Šilinskį arba kokį aukšta lkl lygio lietuvį paiimti ir tada jie tikrai galės kovoti dėl 3 vietos
2011-09-14 17:33
Kieža dar neturi kontrakto su jokia komanda. Aišku be sutarties neliks. Nors aš nieko prieš juodukus, bet Lietuvoje yra ir taip pakankamai gerų žaidėjų. Be to preitų metų mažasis finalas buvo be juodukų, kažką sakyti turi. Tik Žalgiris ir Rytas juodukus turėjo, bet jų ir biudžetas dešimtimi ar dviejomis kartų didesnis.
2011-09-14 14:10
o kur Kieža išvažiavo rungtyniauti
2011-09-14 11:16
maciau
nu ir nera komandas siais metais pas Uteniskius, pasiimkite koki nebloga Juoduka dideli, o dabar kas cia daros baisu ziuret
2011-09-13 19:56
Bijau suklysti, bet nuo antro kėlinio antros pusės iki maždaug pirmųjų trečiojo kėlinio 7minučių "Juventus" sužaidė 26:2 (galiu keliais taškais klysti) atkarpą. Nepamenu, kada tokį deficitą būtų taip atlošę. Nuo -22 iki +8.