Vladas Garastas Lietuvos rinktinės trenerio poste toliau mato Kęstutį Kemzūrą
Vladas Garastas Lietuvos rinktinės trenerio poste toliau mato Kęstutį Kemzūrą
Nuotr. Fotodiena.lt
„Ar keliamą užduotį treneris Kęstutis Kemzūra įvykdė? Įvykdė. Todėl ir turi likti savo poste”, – vertindamas mūsų šalies rinktinės pasirodymą Europos čempionate dienraščiui „Lietuvos rytas“ teigė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vladas Garastas.

Sužinojus, kad rinktinei negalės padėti Linas Kleiza ir Jonas Mačiulis, LKF gegužę iškėlė tikslą rinktinei patekti į šeštuką ir iškovoti vietą olimpinėse atrankos varžybose.

Lietuviai ketvirtadienį įveikė slovėnus ir šį tikslą įgyvendino. Šio vakaro dvikova su graikais lems jau nedaug – penktą ar šeštą vietą galutinėje rikiuotėje.

„Su rinktinės strategu turime sutartį trejiems metams. Negalima dėl vieno nenusisekusio mačo kirsti galvos treneriui. Tada jūs arba aš po mėnesio turėsime eiti treniruoti komandą, – aiškino Garastas. – Kemzūra yra jaunas treneris – jis auga ir mokosi iš klaidų. LKF nematė nė vienos šiurkščios klaidos, dėl kurios reikėtų pareikalauti Kemzūros atsistatydinimo.“

Garastas patvirtino „BasketNews.lt“ skelbtą informaciją, kad LKF ketina siekti kitąmet organizuoti olimpinį atrankos turnyrą.

Anot federacijos prezidento, tai gali kainuoti apie 2 milijonus eurų.

„Dar nežinia, kiek kainuos šis turnyras. Viena ausimi girdėjau, kad Venesuela sutinka mokėti 1,5 mln. eurų už teisę surengti šias varžybas. Mes pasiūlysime 2 milijonus.

Aš visų kritikų garsiai klausiu, ar jie nori, kad Lietuvos rinktinė žaistų Londono olimpiadoje. Manau, jog ir bambėdami jie pasakys, kad norėtų.

Tada paklausiu: kur lengviau iškovoti kelialapį į Londoną – Lietuvoje ar Venesueloje?“, – kalbėjo Garastas.

Rodyti komentarus
1 2 3 4 5 6 7  »
2011-09-18 12:56
ss
Parduodu viena bilieta i EUROBASKET 2011 FINALA 130LT. +37060398888
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2011-09-18 12:38
Pernai trecia vieta pasaulyje, siemet su tokiais komandos smugdytojais kaip saras- penkta vieta europoje. Kestuti tu butinai turi likti rinktines treneriu. Ir dar jaigu LKF prezidentu tampa Sabonis, o ne wainowskiu vergas, tai Lietuvos krepsinis turi sviesia ateiti...
Įvertinimas:
+2
(vertina tik prisijungę)
2011-09-18 11:23
Zilvas
Dar klausimas kyla, aišku Kemzūra turi likt poste, nes uz ji geresniu nėra likusių iš trenerių lietuvių ir jis tikrai Lietuvai reikalingas :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-18 08:14
m2
aspskritai šiai temai iškelti nėra pagrindo. bet žiant kas yra šio straipsnio autoriai - nieko nuostabaus. visą eurobasket lietuva čempionatą pastebėjau tris šaltinius kur buvo bandoma juodinti, kur išsižiojus laukė koios nesėkmės. nemokamai dalinamas skaitalas ieškojo visokių smulkmenų, nuo viešbučio sienų iki kauno arenos rankenų. na tikrai reikia didelio talento kad iš 100000 žmonių viena boba prisivėrė pirštus ir aie tai parašyti net du straipsnius.

o kas liečia krepšinį ,krepšininkus, tai kita pusė būtų lrytas ir atn.lt nieko nuostabaus, juk v.čeponis ilgametis vainauskų bendražygis. gal pastarieji bijojo aosikvailinti kaip prieš metus, tai estafetę perįmė čeponis. prieš kiekvieną mačą ieškojo priežasčių kodėl mes pralošim. bet išlošiam. nieko, kitą dieną vėl žaisime ir vėl toks straipsnis. pralaimėjimas jiems atgaiva sielai, nušvitimas. tas pats ir su makedonais, tas pats ir šis straipsnis. eiškai pasakyta treneris lieka poste. bet likusieji klausimai apie tą patį ti kbandant prigauti. ar pavyzdžiui "tautos iškelti tikslai". man tai keista kad šią frazė kiekvieną kartą žurnalistai pridėdavo prie kiekvieno klausimo, bet ar mes reikalaujame iš žaidėjų? ar ruošiame kartuves? norėti kad lietuviai nugalėtų yra viena, bet reikalavimo manau mąstantys žmonės nekėlė paimti auską. kaip ir visi žmonės tylėjo iš nuostabos ir skausmo po pralaimėjim makedonams, tačiau tik ne šie žurnalistai, jiems buvo euforija.

tad ga; ir teisus buvo v.romanovas sakydamas kad pralaimėjimai sukelia kai kaip didžiausią euforiją?

kiek teks laukti kai tas pats zurnalistas ims interviu is trenerio ir sakys, kad spaudoje pasirode kalbos apie jusu atsistatydinimą? nors pats vienas apie tai tik ir kalbejo
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-18 05:13
s
daug kas lygina praitus metius,naivuoliai,kas Kleiza buvo lyderis su 19 tsk,per maca,o kas siais metais lyderis buvo??? visi geri,treneriui nebuvo ka ir na... pasiusti,butu Kleiza,Maciulis butu kitaip..aisku jei butu....
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-18 05:08
sasas
tik Kemzura,visi padaro klaidu,bet siuo metu jis geriausias:)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-18 00:54
Kemzūra - puikus treneris, ir jis tai įrodė pernai su jauna rinktine, kuriai prieš čempionatą joks ekspertas nekabino medalių, bet panašu, kad jam geriau sekasi treniruoti ne patyrusius žaidėjus, bet jaunus bei energingus. Tą matėme tiek klubiniame, tiek rinktinių krepšinyje. Galų gale šiemet paprasčiausiai trūko Kleizos - lyderio, kuris galėjo patempti sunkiais momentais, bei Mačiulio - itin stipraus ramsčio gynyboje.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-09-18 00:35
real
Parduodu viena atliekama bilieta i Finalo rungtynes Ispanija-Prancuzija

detalesne info email. liepinis@centras.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 23:27
linas
kemzurai reikia padekoti uz bandymą būti treneriu ir paleisti toliau mokytis, gal po kokių dešimties metų pasieks vyr.trenerio lygį. šaras tikiuosi po tokio pasirodymo, nesulaukęs kontrakto baigs karjerą ir daugiau niekada jo nematysime.

pats laikas spirti lauk garasta su balčiūnu, atgaivinti bei stiprinti lkl ir ieškoti pinigėlių kazlauskui. ateina gera karta iškovoti olimpinį auksą. kas labai realu, surinkus mūsų svajonių komandą.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 21:52
to Dede
Vienintelis apgailėtinas šioje temoje esi tu, nevykėli ;-)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 21:09
planas
min pasiektas, planas max patekt i finala ziurint i zaidimo kokybe, aukstaugiu traumas ir tt, nerealus, pries makedonus laimet galejom ir privalejom, bet tai vienintele trenerio klaida, visa kita ganetinai neprastai, del Saro jei senuku nebutu eme ir Saras butu nereikalingas, bo Kalnietis poziciniam kasy kaip izaidejas visiskas 0, o be Saro nieko daugiau neturim...trenerio vertimas 10 balu sitemoj butu 7-8, tai ner fiasko kiek Sireika ar Butautas pridirbo, pats Kestas atsistadynimo rasta turetu iteikt bet LKF vadovybe to nepriimt...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 20:34
Ir liks ! Tikiu, kad Kęstutis ir toliau treniruos Lietuvą, bei pasieks dar daug pergalių ! Sėkmės ! :)
Įvertinimas:
+3
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 20:18
koks jum skirtumas ateis kitas treneris plalos ir vel bus kaltas treneris
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 19:45
Poison
tik žmones visiškai neusvokiantis krepšinio - minusus gali dalinti :)
Įvertinimas:
-5
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 19:39
Poison
ir šiaip čia ne treneris (o ,du - he- lis) jis gi Garasto agrasto statytinis :( tampomas už virvučiu - tai argi čia treneris ?? tiek Jaska ji stumdo ,tiek Garastas - normalu ? su tokiu toli nežengsim :( ir jo jau deriniai visiem puikiai išpirkti ,nes pastoviai tie patys (pikenrolas ,arba bek ir mesk) "gudrus taktiniai manevrai" :D
Įvertinimas:
-4
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 19:36
Poison
Lozas _gerai pasakei :) jokio autoriteto visiškai :(( atrode kad treneris ne Kemzura ,o tas krienas (Jesikevičius) ,tai po to taip ir buna ,kad nuo makedonu malkos eina........

atsiminsiu šita pralaimejima ilgam:(((
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 19:31
stumde Saras sita treneri kaip obuoli,nebeturi jokio autoriteto,kaip jis dar ruosiasi treniruot.
Įvertinimas:
-6
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 19:29
debiliski komentarai tie kurie stumia ant trenerio kad nepaeme seibucio ar motiejuno.juos butu paeme butut loje kol nepaeme lavrukos ir kaukeno jum ismatos niekad neitiksi.skaudu ir tikrai tragedija kad del medaliu nekovojam bet trenerio nurasyt negalima rimtas specelistas o dasises kita met jonas maciulis linas donatas gal bus kitoks ir pirmyn i kova.kaip laimes kazka ismatos nesidziaukit tai bus ne jusu pergale
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 19:07
niekas cia nekerta jokiu, galvu... tiesiog vienas laikrashtis, vos tik gaves proga skalambina apie butus ir nebutus nusivylimus ir tragedijas. Kemzura padare klaida imdamas kaimuriuos persisotinusius veteranus i rinktine, bet ka jis kito galejo padaryti... Uzh rinktine turi zaisti alkani zaidejai, zaidejai kuriems reikia kelti savo kontraktu verte. Kas gi kitas jei nea kontraktu dydis labiau motyvuoja...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-17 18:54
Pernai kai laimejom bronza tai nebuvo jokiu "Kemzura blogas treneris" arba "Jis neatitinka zaideju potencialo", visiem tiko. Siemet uzeme 5-6 vieta ja utragedija. Atsibuskite, zmones, juk zaideme be svarbiausiu rinktines zaideju Kleizos ir Maciulio, tad ko jus tikites? O ir ta 5-6 vieta nera blogas rezultatas, juk turesim proga y olimpines patekti, o jei ir nepatektume (tfu tfu tfu), 2013 metais jau tikrai turesime jauna, galinga rinktine, kurioje Valanciunas su Motiejunu (tikiuosi) puikiai pritaps NBA, o Kalnieciui, Kleizai, Maciuliui, Pociui bus pati karjeros virsune.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 5 6 7  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 122

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas