Prasta Vilniaus „Lietuvos telekomo“ gynyba lėmė Lietuvos čempionių nesėkmę pirmose moterų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse. Antradienį Vengrijoje vilnietės 66:79 (20:21, 19:21, 20:19, 7:18) nusileido Pėčo „MiZo“ krepšininkėms.

Koją „Lietuvos telekomui“ pakišo prasta gynyba. Lietuvos ekipa varžovėms leido įmesti 79 taškus. Šį sezoną daugiau nei 70 taškų į savo krepšį moterų Eurolygoje praleidusi Vilniaus ekipa visada turėjo pripažinti varžovių pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 7 minutes „Lietuvos telekomas“ sumažino deficitą iki dviejų taškų – 60:62. Tačiau tuomet trijų minučių atkarpą 9:2 laimėjusios šeimininkės atitrūko 9 taškų pranašumu – 71:62.

„Lietuvos telekomo“ viltys iškovoti pergalę žlugo po taiklaus varžovių tritaškio. Likus pustrečios minutės iki mačo pabaigos šeimininkių skirtumas šoktelėjo iki 10 taškų ribos – 74:64.

„MiZo“ pirmavo nuo rungtynių pradžios. Sėkmingiau susitikimą pradėjusios šeimininkės atitrūko 8 taškų pranašumu. Iki didžiosios pertraukos „Lietuvos telekomui“ pavyko priartėti, o trečiajame kėlinyje vilnietės kelis kartus pirmavo minimalia persvara.

„MiZo“: Anna Vajda 16 taškų, Timea Ivkovičnė Bėres 14, Zsofia Fegyverneky 11, Albena Branzova 10 (7 atk. kam.), Dalma Ivanyi 9 (11 rez. perd.).

„Lietuvos telekomas“: Katie Douglas 24, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 14 (8 atk. kam.), Ieva Kublina ir Jennifer Derevjanik po 7.

Serijoje iki dviejų pergalių atsiliekančios vilnietės atsirevanšuoti varžovėms bandys penktadienį (02.24). Jeigu namie „Lietuvos telekomas“ švęs pergalę, serijos nugalėta išaiškinta bus kovo 1 dieną Pėče.

chaosmaker gerai tu varyk ketvirtadieni ir i plikas sienas pasiziurek o as ateisu penktadieni krepsinio ziuret. pasitikrink o paskui kritikuok. jei nesugebi pats susirast, prasau: http://www.telecombasket.lt/ru ngtynes.php?stage_id=29&t=1
2006-02-23
mazyli, butent kervirtadieni, ir butent rytoj!!! :P
2006-02-22
man tai krito i akis ne gynyba, o puolimas... jokios minties nebuvo...
2006-02-22
visu pirma penktadieni o ne ketvirtadieni. ir siaip darant tokias ziaurias klaidas kai is "eilutes" tau meta ir meta, apie pergale buvo galima tik pasvajot...