Triuškinantį pralaimėjimą antradienį (02.21) vykusiose BBL rungtynėse patyrė „Panevėžio“ krepšininkai. Jie 74:121 (13:30, 26:34, 19:25, 16:32) namie pralaimėjo Latvijos čempionei „Ventspils“ ekipai.

„Ventspils“ gretose vėl puikiai rungtyniavo Marijonas Petravičius. Lietuvis per 24 minutes pelnė 21 tašką (6/9 dvitaškių, 9/11 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Panevėžio“ gretose vėl rungtyniavo Matas Niparavičius. Po kelių mėnesių pertraukos į Panevėžį grįžęs puolėjas per 17 minučių pelnė 11 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

„Ventspils“: Marijonas Petravičius 21 taškas, Maris Laksa 16, Terrance’as Thomasas 14 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Enique’as Clemonsas, Rasheedas Brokenboroughas ir Janis Blumas po 12, Ivaras Timermanis 10.

„Panevėžys“: Giedrius Jankauskas 17, Abdulas Millsas 15, Tomas Gaidamavičius 13, Matas Niparavičius 11.

„Panevėžio“ krepšininkai, turintys 8 pergales ir 17 pralaimėjimų, užima tryliktąją turnyrinės lentelės vietą, o Ventspilio ekipa, iškovojusi 19-ąją pergalę iš 25 galimų, pakilo į trečiąją vietą.
Atrinkti (0) Visi (3)
Na ka galima pasakyti....tik zodeli geda:)
2006-02-22
+1
Nu tai cia nedaug manau gavo, buna Paneveziui ir blogiau. Manau visi jo fuksai ka nors aplosti baigesi, pagrindinis dabar tikslas turetu buti papulti tarp 11 BBL, kitaip gales groti su Prienais.
2006-02-21
Gėda Panevėžiui kaip sau norit...namie vos ne 50 taškų pasikraut...bet latviai komandiškai lošė net 33 assistai.. :)) 16 taiklių tritaškių...