„Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“ pirmąsias tarpusavio rungtynes žais tik kitąmet
„Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“ pirmąsias tarpusavio rungtynes žais tik kitąmet
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Stipriausios Lietuvos komandos 2011 metais tarpusavyje nebežais. Tai paaiškėjo atskleidus artėjančio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) tvarkaraštį.

Pirmoji Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ akistata įvyks tik 2012 metų sausio 7 dieną, 19 valandą, „Siemens“ arenoje.

Kadangi abi komandos nežais Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliariajame sezone, jų keliai šioje lygoje nesusikirs taip pat iki kitų metų pavasario.

Taip bene pirmą kartą per pastarąjį dešimtmetį, kai „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ kalendorinius metus baigs taip ir nesužaidę tarpusavyje naujajame sezone.

LKL pirmasis ratas baigsis sausio 14 dieną, maču tarp „Šiaulių“ ir „Lietuvos ryto“.

Antroji „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ dvikova įvyks balandžio 14 dieną, „Žalgirio“ arenoje.

LKL atidarymo mačas bus žaidžiamas Klaipėdoje, spalio 1 dieną. „Neptūnas“ naujojoje „Švyturio“ arenoje priims Panevėžio „Techasą“.

Bene sudėtingiausia sezono pradžia laukia Palangos „Naglio“ komandos – spalio 4 d. pajūrio krepšininkai savo aikštėje priims „Žalgirį“, o po dviejų dienų – „Lietuvos rytą“. Analogiškai sezoną pradės ir Vilniaus „Sakalai“.

LKL debiutuojanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda savo pirmąsias rungtynes stipriausioje šalies krepšinio lygoje žais spalio 7 dieną, kai išvykoje kausis su Panevėžio „Techasu“.

Rodyti komentarus
1 2 3 4  »
2011-09-25 15:24
PerFexjonceblembaBeje, Jomantas geriau ginasi uz Jasaiti? Nesnekek nesamoniu, Jomantas paskutiniu metu NIEKO gerai nedaro, taip, gynyba jo stipriausias "ginklas" bet tik todel kad jis dabar ginasi pakankamai gerai o puolime yra visiskas nulis.Jasaitis geriau už Joma ginasi? Eik eik? Kodėl visi žaidėjai sako, kad Jomos gynyba yra viena geriausių. Nors žinoma, tau per PC geriau matyti nei jiems.


Nu bent ant kiek reikia buti protiskai atsilikusiam kad jomanta aplamai skaityti krepsininku kuris jau senai yra patapes Lietuvos krepsinio geda.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 17:10
PerFexkieshaz24Jau tas miltanosis vainausku bachuras tikrai nagus prikiso, jau taip bijot zalgirio, kad imtis tokiu veikmu yra zema.O tas ble pinokis perfex toks is medzio iskrites ;D Jauciu nesupranta pats ka kalba, prirukes kazkokio shudo ir sneka apie nso.Po pirmų tavo sakinių, paskutinis sukėlė juoką man :DDDD


O kiek tu zasie mano sakiniu matai ?
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 16:57
jonceblembaBeje, Jomantas geriau ginasi uz Jasaiti? Nesnekek nesamoniu, Jomantas paskutiniu metu NIEKO gerai nedaro, taip, gynyba jo stipriausias "ginklas" bet tik todel kad jis dabar ginasi pakankamai gerai o puolime yra visiskas nulis.


Jasaitis geriau už Joma ginasi? Eik eik? Kodėl visi žaidėjai sako, kad Jomos gynyba yra viena geriausių. Nors žinoma, tau per PC geriau matyti nei jiems.
Įvertinimas:
-11
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 16:56
kieshaz24Jau tas miltanosis vainausku bachuras tikrai nagus prikiso, jau taip bijot zalgirio, kad imtis tokiu veikmu yra zema.O tas ble pinokis perfex toks is medzio iskrites ;D Jauciu nesupranta pats ka kalba, prirukes kazkokio shudo ir sneka apie nso.


Po pirmų tavo sakinių, paskutinis sukėlė juoką man :DDDD
Įvertinimas:
-11
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 16:52
Jau tas miltanosis vainausku bachuras tikrai nagus prikiso, jau taip bijot zalgirio, kad imtis tokiu veikmu yra zema.

O tas ble pinokis perfex toks is medzio iskrites ;D Jauciu nesupranta pats ka kalba, prirukes kazkokio shudo ir sneka apie nso.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 14:08
nesamoninga tvarka,daromos visokios isimtys,leidziama nezaisti bbl reguliariame sezone ir pan,dabar sirgaliams teks daug laukti,zodziu nieko gero is tokios tvarkos
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 14:08
AugustasLRWolandazAugustasLRWolandazKokio velnio reikia dabar diskutuoti su visokiais PerFexais? Ir taip akivaizdu, kuri komanda stipresnė. Žalgiris absoliučiai visur yra stipresnis - net trenerių štabas, arba bentjau vyr. treneris, geresnis. Tegul Ryto fanatai skelbia, kad ir tik vienas Valančiūnas visus suvarys aikštėj, žaisdamas 1vs5. Aišku, kamuolys apvalus, bet svaigti, kad Rasič geresnis už Popą, o Jomantas su Newley ginasi geriau už Jasaitį - skiedalai. Kol to nepamatysim aikštėj, tol nereikia čia erezijų skleisti. Net to paties Valančiūno žaidimas labai priklausys nuo įžaidėjo, nes pats vienas tik su savo jaunatviškumu ir technika, neturėdamas stipraus kūno bei metimo, mažai ką ir galės padaryti prieš Javtoką, kuris net nemažai traumuotu būdamas sugeba puikiai gintis.Stipresnė ant popieriaus,bet žaidžia ne pavardės. :)Sutinku. Tik tokiu atveju nereikia pulti į tokius kraštutinumus, kaip kad toks PerFex, kuris negana to, nesugeba pripažinti, kad toks Bajramovičius buvo vienas naudingiausių Ryte, traukęs komandą ne vieneriose ir ne dvejose varžybosePuolime gal ir traukdavo,bet ginybijoje tikrai neblizgėjo....


Vistiek buvo vienas pagrindinių žaidėjų. Ir Robertsui reikės nemažai padirbėt, kad tokį vaidmenį užimtų.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 12:21
WolandazAugustasLRWolandazKokio velnio reikia dabar diskutuoti su visokiais PerFexais? Ir taip akivaizdu, kuri komanda stipresnė. Žalgiris absoliučiai visur yra stipresnis - net trenerių štabas, arba bentjau vyr. treneris, geresnis. Tegul Ryto fanatai skelbia, kad ir tik vienas Valančiūnas visus suvarys aikštėj, žaisdamas 1vs5. Aišku, kamuolys apvalus, bet svaigti, kad Rasič geresnis už Popą, o Jomantas su Newley ginasi geriau už Jasaitį - skiedalai. Kol to nepamatysim aikštėj, tol nereikia čia erezijų skleisti. Net to paties Valančiūno žaidimas labai priklausys nuo įžaidėjo, nes pats vienas tik su savo jaunatviškumu ir technika, neturėdamas stipraus kūno bei metimo, mažai ką ir galės padaryti prieš Javtoką, kuris net nemažai traumuotu būdamas sugeba puikiai gintis.Stipresnė ant popieriaus,bet žaidžia ne pavardės. :)Sutinku. Tik tokiu atveju nereikia pulti į tokius kraštutinumus, kaip kad toks PerFex, kuris negana to, nesugeba pripažinti, kad toks Bajramovičius buvo vienas naudingiausių Ryte, traukęs komandą ne vieneriose ir ne dvejose varžybose


Puolime gal ir traukdavo,bet ginybijoje tikrai neblizgėjo....
Įvertinimas:
-8
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 12:19
Zalgirio (kiek tik prisimenu) sudetis ant popieriaus visad budavo stipresne, nei Ryto. Bet Rytas vistiek sugebedavo pasipriesint. Iki pirmu tarpusavio rungtyniu sunku kazka sprest bus. Aisku Zalgirio sudetis ispudinga, bet tik kad neatsitiktu taip kaip su kokiu Realu, priperka visa komanda zavaigzduciu ir snipstas gaunasi
Įvertinimas:
-5
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 12:14
AugustasLRWolandazKokio velnio reikia dabar diskutuoti su visokiais PerFexais? Ir taip akivaizdu, kuri komanda stipresnė. Žalgiris absoliučiai visur yra stipresnis - net trenerių štabas, arba bentjau vyr. treneris, geresnis. Tegul Ryto fanatai skelbia, kad ir tik vienas Valančiūnas visus suvarys aikštėj, žaisdamas 1vs5. Aišku, kamuolys apvalus, bet svaigti, kad Rasič geresnis už Popą, o Jomantas su Newley ginasi geriau už Jasaitį - skiedalai. Kol to nepamatysim aikštėj, tol nereikia čia erezijų skleisti. Net to paties Valančiūno žaidimas labai priklausys nuo įžaidėjo, nes pats vienas tik su savo jaunatviškumu ir technika, neturėdamas stipraus kūno bei metimo, mažai ką ir galės padaryti prieš Javtoką, kuris net nemažai traumuotu būdamas sugeba puikiai gintis.Stipresnė ant popieriaus,bet žaidžia ne pavardės. :)


Sutinku. Tik tokiu atveju nereikia pulti į tokius kraštutinumus, kaip kad toks PerFex, kuris negana to, nesugeba pripažinti, kad toks Bajramovičius buvo vienas naudingiausių Ryte, traukęs komandą ne vieneriose ir ne dvejose varžybose
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 12:08
WolandazKokio velnio reikia dabar diskutuoti su visokiais PerFexais? Ir taip akivaizdu, kuri komanda stipresnė. Žalgiris absoliučiai visur yra stipresnis - net trenerių štabas, arba bentjau vyr. treneris, geresnis. Tegul Ryto fanatai skelbia, kad ir tik vienas Valančiūnas visus suvarys aikštėj, žaisdamas 1vs5. Aišku, kamuolys apvalus, bet svaigti, kad Rasič geresnis už Popą, o Jomantas su Newley ginasi geriau už Jasaitį - skiedalai. Kol to nepamatysim aikštėj, tol nereikia čia erezijų skleisti. Net to paties Valančiūno žaidimas labai priklausys nuo įžaidėjo, nes pats vienas tik su savo jaunatviškumu ir technika, neturėdamas stipraus kūno bei metimo, mažai ką ir galės padaryti prieš Javtoką, kuris net nemažai traumuotu būdamas sugeba puikiai gintis.


Stipresnė ant popieriaus,bet žaidžia ne pavardės. :)
Įvertinimas:
-8
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 11:13
Kokio velnio reikia dabar diskutuoti su visokiais PerFexais? Ir taip akivaizdu, kuri komanda stipresnė. Žalgiris absoliučiai visur yra stipresnis - net trenerių štabas, arba bentjau vyr. treneris, geresnis. Tegul Ryto fanatai skelbia, kad ir tik vienas Valančiūnas visus suvarys aikštėj, žaisdamas 1vs5. Aišku, kamuolys apvalus, bet svaigti, kad Rasič geresnis už Popą, o Jomantas su Newley ginasi geriau už Jasaitį - skiedalai. Kol to nepamatysim aikštėj, tol nereikia čia erezijų skleisti. Net to paties Valančiūno žaidimas labai priklausys nuo įžaidėjo, nes pats vienas tik su savo jaunatviškumu ir technika, neturėdamas stipraus kūno bei metimo, mažai ką ir galės padaryti prieš Javtoką, kuris net nemažai traumuotu būdamas sugeba puikiai gintis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 10:38
nera geresniu europoj,kaip laikrascio pirkiniai,cia praktiskai su savo pirkiniais sudrebino europa:DDDDDD o zalgiriui apie savo pirkinius tik patylet reikia:DDDD laikrastis netik pateks i eurolyga,bet ja ir laimes:DDDDD
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 08:51
PerFex tai kiek tau metu mazvaiki?rasic geresnis,garsesnis uz popa?cia juk pagal tave,bet,kad ne puses nevertas cia pagal apsoliuciai viska.seibutis kuo geresnis?kad turku antrarusej komandoj daug tasku mesdavo?paziurek kaippopas rimtuose klubuose ir rinktinej zaidzia,o ka rasic ar seibutis?blyn spuoguotas debile nerasyk geriau komentaru
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-24 06:01
istikro gaila nes kaip dazniausiai budavo vis pries sventes (kaledas, naujus) Zalgiris padovanodavo dovanele sutriuskindamas laikrasti o sy sezona laikrastukai gales dar iki nauju putotis kad jie vistiek stipresni ir kad jomantas su babruha uzdengs visus Zalgirio zaidejus o newleys ( ar kaip ten jis) sumes mum po 30+ tasku ir mum pzda
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-23 23:31
MiamiBig3Tokiu straipsniu neapsimoka net kurt. Nes cia tik pjautynes gaunasi...


maziau vaikai lotu normaliai butu bet ka cia vaikus kaltint ir tie patys atseit suauge dar labiau nusisneka nei tie vaikai , dabr ateina bedanciai banditai su spuogu vietoje smegenu ir vaidina krepsinio ekspertus ir viska zinancius ir ismanancius .... cia kol basketnews neprades ant IP banu deliot tol tvarkos nebus jokios komentuose ir normalaus ir idomaus komentavimo nesulauksim :)
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2011-09-23 22:04
Tokiu straipsniu neapsimoka net kurt. Nes cia tik pjautynes gaunasi...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-23 21:45
jamexxxManau rytas laimes nes zalgiri visi savanaudziai o rytas zaidzia kaip komanda


Is kuriu cia rungtyniu sprendi? Daug jau ziurejai? :))
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-23 21:45
Beje, Jomantas geriau ginasi uz Jasaiti? Nesnekek nesamoniu, Jomantas paskutiniu metu NIEKO gerai nedaro, taip, gynyba jo stipriausias "ginklas" bet tik todel kad jis dabar ginasi pakankamai gerai o puolime yra visiskas nulis.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2011-09-23 21:42
Manau rytas laimes nes zalgiri visi savanaudziai o rytas zaidzia kaip komanda
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4  »

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas