Ilgai laukta pergale dviejų dienų išvyką į Klaipėdą baigė Utenos „Juventus“ ekipa, kuri kontrolinėse rungtynėse 63:60 (21:16, 13:22, 15:13, 14:9) palaužė Ukrainos aukščiausioje lygoje rungtyniaujantį Kijevo „Kyiv“ klubą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Tautvydas Šležas dvitaškiu išlygino rezultatą (51:51), tačiau varžovai atsakė atkarpa 6:2 ir įpusėjus ketvirčiui svečiai iš Kijevo vėl šiek nutolo – 57:53. Visgi uteniškiai nesutriko ir po Žydrūno Urbono dvitaškio likus žaisti pusantros minutės persvėrė rezultatą savo naudai – 58:57.

Po Mariaus Pociukonio tolimo metimo Utenos komandos pranašumas šoktelėjo iki keturių taškų (61:57), o „Juventus“ persvarą dvitaškiu paskutinėmis sekundėmis įtvirtino Urbonas – 63:60.

„Juventus“ ekipai 13 taškų surinko Vaidotas Volkus, 12 – Marius Pociukonis, 9 – Tautvydas Šležas (6 atk. kam.), 8 – Darius Pakamanis, 6 – Karolis Petrukonis, 5 – Žydrūnas Urbonas (6 atk. kam.), 4 – Gediminas Maceina (5 atk. kam.), po 2 – Žygimantas Šeštokas, Gintautas Matulis ir Arūnas Vasiliauskas.

Ukrainiečių gretose išsiskyrė Derrickas Zimmermanas, kurio sąskaitoje 10 taškų.

Roberto Giedraičio komentaras:

2011-09-24 00:28
Balvonai tie juventus. Isrurins juos rudupis

--
2011-09-23 20:35
to art too
o tai piniguociams neptunui ir pasvaliui nusimato geresnis jei net neiveike situ abugeliu sedindziu auksciausios lygos dugne?
2011-09-23 20:15
...ir pernai visiskame dugne Ukrainos lygos sedejo ....
2011-09-23 19:57
To: art
Kiek jūs galit visada jūs sakot kad juvei prastas sezonas bus, bet jau antrus metus išeilės laimėjo 4 vieta, beto Kyiv klubas tikrai nėra silpnas jis žaidžia aukščiausioje Ukrainos lygoje..
2011-09-23 19:48