Dvi taiklios Ryčio Adomavičiaus baudos paskutinėmis sekundėmis kilstelėjo Kėdainių „Nevėžį“ per du laiptelius Lietuvos krepšinio lygoje. Antradienį (02.21) Vilniuje „Nevėžis“ 85:83 (26:23, 15:23, 24:24, 20:13) palaužė „Sakalus“.

Likus 12 sekundžių iki mačo pabaigos R.Adomavičius pataikė abu baudos metimus ir išvedė ekipą į priekį. „Sakalų“ viltis išsigelbėti sužlugdė patyręs Eligijus Redeckas, lemiamu metu sužingsniavęs.

Likus kiek mažiau nei 4 minutėms iki mačo pabaigos „Sakalai“ po Martyno Gecevičiaus tritaškio turėjo 7 taškų pranašumą (81:74). Tačiau tuomet 7 taškus be atsako įmetę svečiai išlygino rezultatą.

Dar kartą atstatyti pusiausvyrą pavyko paskutinę minutę, kai Paulius Počiuipa įmetė dvitaškį. „Sakalų“ ataką netaikliai užbaigė Rolandas Vaičius, o pergalę Kėdainių klubui išplėšė R.Adomavičius.

„Nevėžio“ gretose per šį mačą debiutavo Mantas Česnauskis. Vos 5 minutes aikštėje praleidęs rezultatyviausias praėjusio sezono LKL krepšininkas taškų nepelnė.

Tuo tarpu „Sakalų“ gretose debiutavo Arvydas Straupis. Jis per 26 minutes surinko 13 taškų bei atkovojo 3 atšokusius kamuolius.

Vilniaus klube nerungtyniavo kelio traumą patyręs vidurio puolėjas Rolandas Matulis.

„Sakalai“: Arvydas Straupis, Nerijus Strazdauskis ir Martynas Gecevičius po 13 taškų, Rolandas Vaičius 12, Eligijus Redeckas 11, Justinas Sinica 9.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 19, Gediminas Maceina 13 (5 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld.), Gytis Sirutavičius, Mindaugas Sakalauskas (10 atk. kam.) ir Marius Janišius po 12, Rytis Adomavičius 11.

Laimėjęs „Nevėžis“ LKL turnyrinėje lentelėje aplenkė Klaipėdos „Neptūną“ bei „Sakalus“ ir pakilo į ketvirtąją vietą. Abu klubai turi po 4 pergales bei 7 pralaimėjimus, tačiau abi tarpusavio dvikovos baigėsi Kėdainių ekipos sėkme.

Pergalė dar labiau įtvirtino šeštąją „Nevėžio“ poziciją BBL pirmenybėse. Kėdainių ekipa turi 15 pergalių per 24 mačus. Tuo tarpu „Sakalai“, laimėję 12 sykių per 25 susitikimus, žengia aštunti.

galetu uspaskichas daugiau babkiu duot neveziui, vietoj vazineti po lietuva ir cirka rodyti, tak gal nevezis pakiltu i 3 vieta, ar net su lietuvos krepsinio grantais pakovuotu 1-2 vieta :)