Garliavoje finišavo trijų dienų krepšinio turnyras. Pirmą kartą surengtame turnyre triumfavo „Kėdainiai Triobet“ komanda. Gedimino Petrausko auklėtiniai 74:65 (27:18, 14:21, 17:10, 16:16) įveikė Kauno „LKKA-Atleto“ krepšininkus ir į viršų kėlė Garliavos sporto centro taurę.

„Kėdainiai Triobet“: Chrisas Barnesas 15, Tomas Černeckis 12.

„LKKA-Atletas“: Tomas Urbonas 19 (12 atk. kam., 4 blk.), Darius Gricius 14, Vidmantas Sragauskis 14.

Šio turnyro naudingiausias žaidėjais pripažinti Darius Gricius (Kauno „LKKA-Atletas“), Chrisas Lowe'as („Kėdainiai Triobet“), Renaldas Simanavičius (Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“) ir Edvinas Jezukevičius (Vilniaus „Sakalai“).

Neseniai Kėdainių ekipa laimėjo draugišką turnyrą Jonavoje, kuomet finale 76:72 įveikė Panevėžio „Techaso“ komandą.
Sėkmingai finišavo triju dienu turnyras Garliavoje. Pirmą kartą surengtame keturių komandų akistatoje triumfavo Kėdainių "Triobet" komanda, kuri iškovojo Garliavos sporto centro taurę. Likusios trys komandos, Kauno "Žalgiris-Sabonio krepšinio centras", Vilniaus "Sakalai" ir Kauno "LKKA-Atletas" iškovojo po vieną pergalę ir pasidalino antrą-ketvirtą vietas. Šio turnyro naudingiausiais žaidėjais pripažinti: Darius Gricius (LKKA-Atletas), Chris Lowe (Triobet), Renaldas Simanavičius (Žalgiris-Sabonio KC), Mantas Kadzevičius (Sakalai).

Šio turnyro šeiminkai buvo LKKA-Atleto komanda, kuri artėjantį NKL sezoną, Garliavos sporto centre, žais namų rungtynes. Pirmosios rungtynes vyks spalio 8d.

Šiandienos rzultatai:

LKKA-Atletas nusileido Kėdainių komandai rezultatu 65:74 (18-27, 21-14, 10-17, 16-16).

LKKA-Atletas 19 T.Urbonas (12 atk.kam, 4 blokai), po 14 D.Gricius ir V.Sragauskis.

Kėdainių TRIOBET: 15 C.Barnes, 12 - T.Černeckis.

Paskutinėse rungtynėse susitiko "Sakalai" ir Sabonio KM. Po itin dramatiškų rungtynių, rezultatu 94:91 nugalėjo LKL atstovė Vilniaus "Sakalu" komanda.

"Sakalams" 17 taškų pelnė E.Baniulis, 14 A.Butkevičius.

Žalgirio Sabonio KM: po 15 Ž.Skučas ir R.Simanavičius.