Itin sėkmingai praėjusi naktis susiklostė komandoms, kuriose rungtyniauja lietuviai. Trys užsieniečiai iš Lietuvos įmetė dviženklį taškų skaičių, o jų ekipos šventė pergalę. Arvydas Macijauskas po ilgos pertraukos vėl pasirodė aikštėje, bet jo klubas suklupo.

Triuškinančią pergalę šventė Indianos „Pacers“ (27 pergalės – 23 pralaimėjimai), namie 97:75 (23:21, 27:22, 26:17, 21:15) nepalikę vilčių Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ (29-24)

Po dviejų kėlinių ekipas skyrė 7 taškai, tačiau antroje mačo pusėje „Pacers“ ėmė sparčiai tolti. Ketvirtajame kėlinyje Indianos ekipos persvara vienu metu siekė 24 taškus.

Aikštėje 22 minutes praleidęs Šarūnas Jasikevičius prie ekipos sėkmės prisidėjo 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/6 tritaškių). Įžaidėjas atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Į aikštę išbėgo ir A.Macijauskas. „Hornets“ naujokas per 10 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvitaškių), perėmė ir prarado po kamuolį.

„Pacers“: Danny Grangeris 22 taškai (11 atk. kam.), Anthony Johnsonas 19, Predragas Stojakovičius 16 (9 atk. kam.), Stephenas Jacksonas 11, Šarūnas Jasikevičius 10.

„Hornets“: Chrisas Paulas 27, Desmondas Masonas 12, Aaronas Williamsas 7.

•

„Dvigubą dublį“ atliko Žydrūnas Ilgauskas, o naudingas lietuvio žaidimas padėjo Klivlendo „Cavaliers“ (32-21) namie 105:92 (25:19, 21:21, 28:23, 31:29) nugalėti Orlando „Magic“ (19-33).

Vienu metu 18 taškų pranašumu pirmavusi Klivlendo ekipa rungtynių pabaigoje pajuto alsavimą į nugarą, kai po Steve'o Franciso metimo „Magic“ priartėjo iki 90:97.

Tačiau tuomet iššovė naudingiausias NBA Visų žvaigždžių rungtynių žaidėjas. LeBronas Jamesas pataikė kelis metimus ir padėjo „Cavaliers“ atitrūkti 103:90 bei švęsti pergalę.

Aikštėje 33 minutes praleidęs Ž.Ilgauskas pelnė 24 taškus (11/17 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 (9 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas 24, Aleksandras Pavlovičius 21, Drew Goodenas 16 (11 atk. kam.), Donyellas Marshallas 10.

„Magic“: Dwightas Howardas 23 (14 atk. kam.), Steve'as Francisas 13, Kenyonas Doolingas 12, Hedo Turkoglu ir Patas Garrity po 11.

•

Traumą patyrus Denverio „Nuggets“ (29-26) puolėjams, savo vertę įrodinėja Linas Kleiza. Jis pasiekė asmeninį rezultatyvumo NBA rekordą, o „Nuggets“ namie 100:84 (31:31, 14:26, 30:16, 25:11) įveikė Šarlotės „Bobcats“ (14-41).

Nors rungtynes „Nuggets“ pradėjo sėkmingiau ir pirmavo 17:4, varžovai greitai atsigavo ir įpusėjus mačui jau turėjo 12 taškų pranašumą – 57:45.

„Bobcats“ persvara trečiojo kėlinio pradžioje pasiekė 13 taškų – 61:48. Tačiau tuomet atkarpą šeimininkai laimėjo 20:6, persvėrė rezultatą, o per likusį laiką įgijo solidžią persvarą.

Sėkmingai šios rungtynės susiklostė L.Kleizai. Jis per 25 minutes pelnė 13 taškų (5/10 dvitaškių, 3/4 baudų) ir pasiekė asmeninį karjeros NBA rezultatyvumo rekordą. Iki šiol L.Kleizos rekordas siekė 10 taškų. Mače su „Bobcats“ puolėjas taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį bei 4 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 24, Greggas Buckneris 19, Marcusas Camby 14 (12 atk. kam.), Linas Kleiza 13, Andre Milleris 11 (8 atk. kam., 15 rez. perd.), Francisco Elsonas 10 (11 atk. kam.).

„Bobcats“: Raymondas Feltonas 14 (11 rez. perd.), Jurmaine'as Jonesas, Mattas Carrollas ir Bernardas Robinsonas po 13, Jake'as Voskuhlas 11.

Washington Wizards - Minnesota Timberwolves 90-78

na cia tai super naktele nba lietuviams! butu dar cipsa isleide tai isvis butu! kleiza dar ir geriau pavarys!
2006-02-22
Kleiza valdo Saunuolis !!! Taip ir toliau saras neblogai tik noreciau kad daugiau truputeli isleistu ji zaist ir kad truputy stabiliau zaistu. Ilgas valdo tik gaila, kad uz rinktine nelosia...
Macas kiek gauna zaist gerai zaidzia. Andriuskai pasiekimas jeigu uzregistruoja ji... O Songaila nors ir sian nezaide galiu pasakyt kad labai gerai pradejo lost ir manau turetu buti vienas is didziausia pazanga padariusiu zaiodeju nba lygoj
2006-02-22
-1
clevlendas neabejotinai zaidzia geriausia savo sezxona nba karjeroje. james ir ilgas puikus tandemas.labai noreciau kad sharas zaistu clevlende tada manau butu ekipa pajegi laimeti nba ziedus
2006-02-22
maca į aikštele leidžia tik tada kai nebera vilties laimeti
2006-02-22
Kleiza ir toliau džiugina! Gavo progą pasirodyti - sužaidė puikiai. Ilgas tai išvis žiaurus šį sezoną :))) geras ten Cavs tamdemas James+Ilgas=pergalė :DD
2006-02-22
tai wsio macas jau niekur newaziuos siemet:(((tikekimes kad bent jau lost nors po 10 min bet labai abejoju:(na o kleiza maladec!stebina wyruks wisus
2006-02-22
Gal pagaliau Macui leis zaisti netolimoje ateityje... Kleiza mldc.... ir New Jersey mldc :)
2006-02-22
nieko gero kad ji isleido, tai zenklas kad pasiliks. o isleido del to kad gavinejo be sheto.
2006-02-22
Mldc Kleiza! Saras tai vis nuvilia..
2006-02-22
o super Maca isleido 10 min ir jau 4 taskai,neblogai isizais vaikinas:)
2006-02-22
jo nba simet dziugina kleiza ir cavsai.
kalbant apie cavsus, tai jie dar nera superkomanda, kaip koks detoitas, bet nusipirkus viena kita papildoma zaideja, gali tokia komanda tapti. ypac reikia atakuojancio puolejo ir snaiperio.
2006-02-22
skaitau, cavaliers labai geros formos, o dar kai sugrys tramuotas Larry.. tik idomu ar islaikys tokia forma per playoffus..
respect Kleizai...
2006-02-22
+1
..rungtynių pabaigoje pajuto alsavimą į nugarą, kai po Steve'o Franciso metimo „Magic“ priartėjo iki 90:97... nu +7 taskai tai nemanyciau kad prilygta alsavimui i nugara :)