Antradienį patyrę triuškinamą pralaimėjimą, trečiadienį Vloclaveko „Anwil“ (1-1) krepšininkai iškovojo lengvą pergalę. Lenkai 94:72 (22:14, 21:22, 29:17, 22:19) neturėjo problemų su Helsinkio „Torpan Pojat“ komanda.

Sužaidus tris trečiojo kėlinio minutes suomių deficitas tebuvo minimalus (42:43), tačiau lenkai spurtavo 21:2 ir įgijo triuškinamą persvarą (64:44), kurią išlaikė iki mačo pabaigos.

Varžovų gretose nesustabdomai žaidė Corsley Edwardsas. Amerikietis per 35 minutes pelnė 35 taškus (15/20 dvitaškių, 5/6 baudų), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko net 52 naudingumo balus.

„Anwil“: Corsley Edwardsas 35 (13 atk. kam., 9 išpr. praž.,  52 n.b.), Johnas Allenas 13, Dardanas Beriša 12, Lukašas Majevskis 12 (9 atk. kam.).

„Torpan Pojat“: Carlas Lindbomas 16, Jonathanas Heardas 11, Jasonas Stamperis 11.

Rytoj (09.29) suomiai žais su Krasnojarsko „Jenisey“ žaidėjais. Tuo tarpu lenkai turės laisvą dieną ir lauks varžovų rezultatų.