Augustas Pečiukevičius buvo rezultatyviausias savo komandos gretose
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pasirengimą naujajam sezonui tęsiantys Vilniaus „Sakalai“ draugiškose rungtynėse svečiuose 70:77 (20:26, 12:18, 22:13, 16:20) nusileido Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkams.

Kazio Maksvyčio gretose nebuvo net keturių pagrindinės sudėties krepšininkų. Paulius Joneliūnas ir Ovidijus Varanauskas gydosi smulkias traumas, o Laurynas Samėnas ir Virginijus Sirvydis – rimtesnes.

Per pirmuosius du kėlinius savo sąlygas diktavo šeimininkai, kurie įpusėjus mačui turėjo dviženklį pranašumą – 44:32. Visgi po didžiosios pertraukos „Sakalai“ atsitiesė ir trečiojo kėlinio viduryje išlygino rezultatą (57:57), tačiau tuomet pateko į duobę ir atitrūkęs „Perlas-MRU“ pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Sakalams“ Augustas Pečiukevičius pelnė 15 taškų (16 min. 8 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius – 14, Rolandas Matulis – 11 (6 atk. kam. 4 rez. perd.), Aivaras Kiaušas – 8, peržiūroje dalyvaujantis Deividas Pukis – 7 (5 atk. kam.), Arvydas Gydra – 5, Arnas Butkevičius – 4 (6 atk. kam.), Mantas Kadzevičius, Jokūbas Gintvainis ir Evaldas Baniulis pridėjo po 2 taškus.

Nugalėtojams Tadas Padegimas įmetė 19 taškų, Mantas Virbalas – 15, Gintautas Vileita – 12, o be keitimų žaidęs Paulius Semaška surinko 10 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Kitą susitikimą „Sakalai“ žais šeštadienį Utenoje prieš vietos „Juventus“.

2011-09-29 11:15