Jono Kazlausko treniruojama komanda trinktelėjimu pradėjo Eurolygos „Top 16“ varžybas. Pirėjo „Olympiakos“ namie įveikė Malagos „Unicaja“ ir nutraukė pastarosios komandos 11 iš eilės pergalių Eurolygoje seriją.

Pirėjo „Olympiakos“ - Malagos „Unicaja“ 87:84 (24:21, 18:25, 27:16, 18:22).

[image=5902 right Q.Lewisas pataikė pergalingą metimą]Rungtynių didvyriu tapo amerikietis Quincy Lewisas. Gynėjas per paskutines 40 sekundžių pelnė 5 taškus, įskaitant pergalingą tritaškį iki susitikimo pabaigos likus žaisti 14 sekundžių. Per paskutinę ataką „Unicaja“ atstovai Jorge Garbajosa ir Walteris Herrmannas galėjo rezultatą išlyginti, tačiau jų tolimi metimai skriejo pro šalį.

Tai buvo šeštoji iš eilės „Olympiakos“ pergalė savoje arenoje. Kitą savaitę „Taikos ir Draugystės“ sporto rūmuose Pirėjo klubas priims Kauno „Žalgirį“.

Pirėjo komandai atstovaujantis Renaldas Seibutis per 9 aikštėje praleistas minutes pelnė 3 taškus (0/3 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudų) ir 4 kartus prasižengė.

„Olympiakos“: Tyusas Edney 18 taškų (8/12 dvit., 7 rezultatyvūs perdavimai, 7 atkovoti kamuoliai), Sofoklis Schortsianitis 17, Quincy Lewisas 16, Manolis Papamakarios 14.

„Unicaja“: Marcusas Brownas 24 (5/5 trit.), Walteris Herrmannas 13, Danielis Santiago 12, Carlosas Cabezas 11, Jorge Garbajosa 10.

Stambulo „Efes Pilsen“ - Trevizo „Benetton“ 80:68 (19:17, 24:17, 17:18, 20:16).

„Efes“ atitrūko trečiajame kėlinyje, kai spurtavo 10:2 ir susikrovė 14 taškų pranašumą (55:41). Nors paskutiniame kėlinuke svečiai buvo priartėję iki 8 taškų, Stambulo krepšininkai taikliai atakavo iš toli ir ketvirtus metus iš eilės pergalingai pradėjo „Top 16” varžybas.

Turkai naująjį varžybų etapą pergalingai pradėjo nepaisant to, kad traumą gydosi pagrindinis komandos įžaidėjas Marko Popovičius. Kroatas dar maždaug 3 savaites nerungtyniaus dėl sužeistų kairiosios kojų raiščių.

Trevizo komandos legionierius Ramūnas Šiškauskas per 34 minutes pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 0/2 trit., 3/3 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, 3 kartus suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

„Efes Pilsen“: Antonio Grangeris 22, Nikola Prkačinas 18, Henry Domercantas 16.

„Benetton“: Andrea Bargnani 16 (9 atk. kam.), Drew Nicholasas 14, Marcusas Goree 12.

vakar olympiacos sustabde unicaja, siandien cibona - panatinajkosa... geras :) B grupes outsaideriai nugalejo C grupes lyderius.... ;]
2006-02-23
NESUPRANTU??? TAI JUS LIETUVIAI ESAT AR KAS??? NEJAUGI NORITE, KAD ZALGIRIS PRALAIMETU??? ISVIS NEREIKIA CIA NIEKO SKIRSTYTI, KAS UZ RYTA, KAS UZ ZALGIRI!!! ABI KOMANDOS ATSTOVAUJA LIETUVAI, TAI IR SIRKIME UZ ABI VIENODAI!!! BUKIME PATRIOTAIS, TIK TADA IVEIKSIME EUROPA!!!
2006-02-23
nerealiai pirejus suzaide
2006-02-23
Na liux Olimpyakos tikiuosi pakraus konkreciai zalgiriu malku
2006-02-23
-1
saunuoliai olympiacos!!! tajp ir toliau!!! butu nuostabu jei ir zalgiriui i kaulus ikrestu!!!
2006-02-23
Spo
jega,norejau kad olympiacos laimetu:)
2006-02-23
-1
nu ak gerai visai, tegu lyderiai sminga , gerai kad pergale butu ryt Z tai ore tada viskas butu :) nes vistiek bent 2 pergaliu reikia, pries barsa ir olimpika :) tada da mastyt galima kazka :) o ne kaip teletabiai :D