Rezultatyvus Žydrūno Ilgausko ir LeBrono Jameso žaidimas nepadėjo Klivlendo „Cavaliers“ (32 pergalės – 22 pralaimėjimai) ekipai įveikti Filadelfijos „76ers“ (26-27). „Kavalieriai“ išvykoje 107:116 (21:28, 28:31, 31:28, 27:29) turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Visas rungtynes atsilikinėdami dviženkliu taškų skirtumu, „Cavaliers“ krepšininkai iki susitikimo pabaigos likus 2 minutėms priartėjo iki 5 taškų (105:110). Tačiau lemiamomis akimirkomis geriau sužaidė „Sixers“ ekipa ir išsaugojo pergalę.

Daugiau nei pusę (60) visų „Cavaliers“ komandos taškų surinko du žaidėjai – L.Jamesas ir Ž.Ilgauskas. Lietuvis per 31 minutę pelnė 27 taškus (10/17 dvit., 7/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo metimą ir 2 kartus prasižengė.

Aikštėje pasirodė ir kitas „Cavaliers“ lietuvis – Martynas Andriuškevičius. Beveik minutę rungtyniavęs „centras“ nepasižymėjo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33, Žydrūnas Ilgauskas 27, Donyellas Marshallas 16, Andersonas Varejao 11.

„Sixers“: Allenas Iversonas 29 (12 rez. perd.), Andre Iguodala 25, Chrisas Webberis 24 (14 atk. kam.), Kyle’as Korveris 13.

•

Antrą pergalę iš eilės iškovojo devintą vietą Rytų konferencijoje užimanti Čikagos „Bulls“ komanda (24-29), savo aikštėje 97:91 (28:19, 20:33, 26:24, 23:15) įveikusi Milvokio „Bucks“ (27-27).

Ketvirtojo kėlinuko viduryje „Bulls“ atsilikinėjo 80:86, tačiau tada Kirkas Hinrichas inicijavo spurtą 9:0, lėmusį „Bulls“ pergalę.

Ne itin rezultatyvus šįkart buvo Čikagos ekipai atstovaujantis Darius Songaila. Puolėjas per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 26, Benas Gordonas 19, Luolas Dengas 12, Malikas Allenas 10.

„Bucks“: Michaelas Reddas 30 (12/34 metimų), Charlie Bellas 15, Bobby Simmonsas 14, Andrew Bogutas 11 (10 atk. kam.).