Milano „Emporio Armani“ komanda draugiškame mače 65:79 (22:13, 14:14, 13:28, 16:24) nusileido Malagos „Unicaja“ klubui.

Pirmojoje mačo dalyje iniciatyva savo rankose laikė italai, kurie per pirmuosius du kėlinius susikrovė 9 taškų persvarą (36:27). Po didžiosios pertraukos ispanai spurtavo 13:3 ir perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas (40:39).

„Emporio Armani“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir iš NBA sugrįžęs Danilo Gallinari, kuris surinko 14 taškų ir buvo vienas rezultatyviausių mačo žaidėjų.

„Unicaja“: Luka Zoričius 14, Geraldas Fitchas 13, Kristapas Valteris ir Saulis Blanco po 10.

„Emporio Armani“: Danilo Gallinari ir Antonis Fotsis po 14, Drew Nicholas 10.

2011-10-24 16:29