Pergalingai Eurolygos atrankos turnyrą pradėjo Dariaus Songailos Stambulo „Galatasaray“ klubas. Turkijos komanda 77:64 (15:18, 19:14, 26:19, 17:13) įveikė Salonikų PAOK iš Graikijos.

Trečiojo kėlinio viduryje po Marcuso Goree dvitaškio PAOK skirtumą sumažino iki 3 taškų (43:46), tačiau tuomet turkai spurtavo 12:3 ir įgijo lemiamą persvarą (58:46).

Songaila per 19 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 1 kartą suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Martynas Andriuškevičius pralaimėjusiems per 5 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), 2 kartus prasižengė ir surinko minus 3 naudingumo balus.

„Galatasaray“: Jamonas Lucas 21,
Lukša Andričius 15, Enderas Arslanas 14, Furkanas Aldemiras 11 (8 atk. kam.).

PAOK: Marcusas Goree 17, Ioannis Kalampokis 16, Rashadas Wrightas 11, Dimos Dikoudis 10.

Kitame etape „Galatasaray“ kovos su Vilerbano ASVEL ir „BCM Gravelines“ poros nugalėtoju.
...
Kelinta rytoj rytas zaidzia?
2011-09-30
-1
Kur tu matei galatasarajaus apgailėtina žaidima? Kiek tau metu vaikeli yra kažin. Puikiai ginasi turkai, 100% kad turkai pateks i eurolyga.
2011-09-30
Nu Galatasaray verciausi zaist Eurolygoje
2011-09-30
gg
Ziurejau rungtynes, geda buvo uz andriuskeviciu, nu tokio medzio nesu mates, tas pats samhan geriau butu suzaides...