Vilniaus „Sakalų“ klubas draugiškų rungtynių maratoną baigė nesėkme Utenoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 73:75 (12:23, 22:19, 18:18, 21:15) nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams.

Dėl traumų susitikimą praleido Virginijus Sirvydis, Laurynas Samėnas, Paulius Joneliūnas ir Ovidijus Varanauskas.

Vilniečiai jau po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklį deficitą (12:23), tačiau rankų nenuleido ir ketvirtajame kėlinyje išlygino rezultatą – 68:68. Visgi paskutines minutes geriau sužaidė uteniškiai, kurie ir šventė pergalę.

„Sakalams“ Augustas Pečiukevičius (4/11 dvitaškiai, 6/11 baudos metimai, 8 išprov. praž.) ir peržiūroje dalyvaujantis Deividas Pukis pelnė po 14 taškų, Arnas Butkevičius (7 atk. kam.) ir Aivaras Kiaušas – po 8, Jokūbas Gintvainis ir Arvydas Gydra (8 atk. kam.) – po 7, Rolandas Matulis – 6, Mantas Kadzevičius – 5, Edvinas Jezukevičius pridėjo 4 taškus.

Nugalėtojams Arūnas Vasiliauskas surinko 20 taškų, Žydrūnas Urbonas – 18 (8/8 baudos metimai), Žygimantas Šeštokas įmetė 10 taškų.

„Sakalai“ sezoną pradės ketvirtadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) susitikimu namuose su Kauno „Žalgiriu“.

2011-10-02 14:56