„Lietuvos rytui“ prasibrauti į Eurolygą sutrukdė turkai (komentarai, foto)

2011-10-02 17:54
Martynas Pupininkas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Furkanas Aldemiras Jonui Valančiūnui neduoda nė trupučio laisvės Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
Artūro Jomanto kibi gynyba prie Jaka Lakovičių Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
Goranas Jeretinas diriguoja komandai Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
Tyrese'as Rice'as patyrė čiurnos traumą Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
„Lietuvos ryto“ minutės pertraukėlė Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
Furkanas Aldemiras Jonui Valančiūnui neduoda nė trupučio laisvės Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
Artūro Jomanto kibi gynyba prie Jaka Lakovičių Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
Goranas Jeretinas diriguoja komandai Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
Tyrese'as Rice'as patyrė čiurnos traumą Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
„Lietuvos ryto“ minutės pertraukėlė Nuotr.: Fotodiena/R.Dačkus
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai savi žiūrovai nepadėjo iškovoti kelialapio į Eurolygą.

Lietuvos vicečempionai „Siemens“ arenoje vykusiame atrankos turnyro finale 63:71 (21:13, 7:17, 12:22, 23:19) nusileido pirmą kartą į pajėgiausią Senojo žemyno klubinį turnyrą patekusiai Dariaus Songailos Stambulo „Galatasaray“ ekipai.
Vilniečiai iki šiol Eurolygoje kovojo keturis kartus – 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 ir 2010-2011 metų sezonais. Nepatekę į Eurolygą, „Lietuvos ryto“ krepšininkai varžysis Europos taurės turnyre, kuriame triumfavo 2005 ir 2009 m.

Antrame kėlinyje „Lietuvos rytas“ turėjo devynių taškų persvarą (26:17), tačiau Tyrense‘as Rice‘as gavo traumą ir šeimininkų traukinys sustojo. Tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 15:2 bei įgijo nedidelį pranašumą 32:28.

Apsukų nemažinę turkai paskutinio kėlinio pradžioje įgijo šešiolikos taškų persvarą – 62:48. Nepaisant to, vilniečiai nenuleido rankų, šovė į priekį 10:0 ir sugrąžino intrigą – 58:62.

Lemiamomis akimirkomis suklydo Goranas Jeretinas, vėliau jis prametė ir tritaškį. Lukša Andričius į nesėkmingas „Lietuvos ryto“ atakas atsakė dviem dvitaškiais ir įtvirtino Turkijos klubo pergalę – 66:58.

Tuo tarpu Songaila aikštėje praleido 17 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (3/5 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3, prarado 2 kamuolius, 1 kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Į Eurolygą patekusi „Galatasaray“ komanda atsidūrė D grupėje, kurioje taip pat žais Gdynės „Asseco Prokom“, „Barcelona“, Sienos „Montepasch“, Kazanės „Uniks“ ir Liublianos „Union Olimpija“ klubai.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 15, Goranas Jeretinas 12, Steponas Babrauskas 10, Tyrense‘as Rice‘as, Lawrence‘as Robertas (10 atk. kam.) ir Jonas Valančiūnas po 8, Mindaugas Katelynas 2.

„Galatasaray“: Prestonas Shumpertas 14, Lukša Andričius ir Joshua Shippas po 12, Jaka Lakovičius 10.

Aleksandras Džikičius
(Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyr. treneris):
„Sveikinu „Galatasaray“ komandą. Yra daug dalykų, kuriuos turime pataisyti. Ir mes stengsimės tai padaryti. Labai sudėtinga visus planus įvykdyti 100 proc. Daugiausiai problemų atsiranda dėl to, kad praleidome kartu per mažai laiko, o tai yra labai svarbu krepšinyje ir bet kurioje kitoje komandinėje sporto šakoje. Turėjome problemų ginantis, bet galbūt keliose situacijose galėjome atakuoti kitaip.“

Oktay Mahmuti
(Stambulo „Galatasaray“ vyr. treneris):
„Išskyrus dvi paskutines pirmojo ketvirčio minutes, mačą pradėjome gerai ir protingai. Nepaisant to, kad mūsų persvara atrodė didelė, vilniečiai pataikė beprotiškus tritaškius. Buvome pasirengę pergalei. Tai labai svarbus laimėjimas prieš stiprią ir gilias tradicijas turinčią komandą. Šioje arenoje sunku kontroliuoti žaidimą, nes aistruoliai puikiai supranta krepšinį. Bet manau, kad mums pasisekė tai padaryti. Svarbiausia buvo gera gynyba. Vienintelė problema – „Lietuvos rytui“ pirmajame ketvirtyje leidome kontroliuoti žaidimą. Turnyre buvo aštuonios komandos, o į kitą etapą išėjo tik viena. Džiaugiamės, kad ta komanda yra mūsų. Artimiausiu metu išgersiu taurę vyno, o vėliau galvosime apie Eurolygą. Joje eisime žingsnis po žingsnio.“ 

Rodyti komentarus
1 2 3 4 ··· 8 ··· 12 ··· 16 ··· 20 ··· 24 ··· 26  »
praitu metu eurolygos finalo dalyviai zadeja nusluot visus nuo zemes pavirsiaus zais teletabiu turnyre, wtf?
2011-10-03
+1
Atsakyti
SPQR1. Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komanda yra komercinė krepšinio komanda, kurios savininkas yra laikraštis „Lietuvos rytas“ (kažkada „Komjaunimo tiesa“).2. „Lietuvos rytas“ pralaimėjo ir nežais Eurolygoje. Gerai, kad teisybė nugalėjo ir tenka džiaugtis, kad Lietuvai neatstovaus šio pavadinimo komanda. „Lietuvos rytas“ su savo šlykščiais straipsniais skatina neapykantą viskam, kas yra susiję su šituo pavadinimu, todėl kiekvienas šio laikraščio klubo pralaimėjimas yra auksinis, o ta diena, kai jis bankrutuos, bus tiesiog fantastiška.3. Jeigu gyveni Vilniuje, tu neprivalai palaikyti „Lietuvos ryto“, kadangi vilniečiai nekalti, kad stipriausia krepšinio komanda mieste yra būtent susijusi su „Lietuvos rytu“. Apgailėtina, kai siejamas Lietuvos ar Vilniaus vardas su kažkokiu laikraščio klubu, kuris kadaise net buvo komunistinis laikraštis, o dabar yra paprasčiausias komercializuotos sporto šakos klubas. Ar tame „Vilniaus klube“ vilniečiai žaidžia? Ar visi jie lietuviai? Ką jis bendro turi su Vilniumi tas Vilniaus klubas? Pavadinimą? Tegu pasivadina Londono „Anglijos Rytas“, skambės dar geriau.4. Tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandų gerbėjų pasitaiko žodinių konfliktų. Tie konfliktai yra kvaili. Visų pirma Kaunas ir Vilnius yra toje pačioje Lietuvoje ir turi kur kas daugiau negu tik komercinės krepšinio komandos. Visų antra, tai yra verslas, paremtas pinigais. Visų trečia, vilniečiai nekalti, kad jų mieste yra toks „Lietuvos rytas“, todėl ne visi vilniečiai palaiko tą „Rytą“. Visų ketvirta, jeigu tu nepalaikai „Ryto“, tai nereiškia, kad esi kaunietis. Tu eis mąstantis žmogus, o ne marketingo auka, kai prie pavadinimo pridėjus „Vilnius“ iš karto tampi „Vilniaus X“ komandos dideliu gerbėju. Svaru juk ne „Vilnius“, o kas yra savininkas.5. Todėl „kova tarp miestų“ yra beprasmiška, vaikiška ir paremta emocijomis. Futbole tūkstančiai zombių konfliktuoja, todėl nereik to krepšinyje. Sportas neturi skatinti neapykantos. Jo nebent galima nekęsti dėl komercijos, dėl išsigimimo, bet kvailiausia yra pyktis ar muštis, kai kažkokie verslininkai uždarbiauja „pirk-parduok“ versle. Tegu jie mušasi, kad jų „Rytas“ ir investicijos eina velniop. Apgailėtina dėl kažkokio verslininko neaiškaus pyktis su kitais. Čia jo klubas.6. Gaila, kad krepšinis yra komercializuota sporto šaka, kuris išsigimė ir tapo „pirk-parduok“ principais veikiančia didele parduotuve. Dar labiau gaila, kad tavo miesto krepšinio komandą remia laikraštis, kuriame kasdien gali rasti šlykščių straipsnių, kuris kažkada buvo komunistinis laikraštis. Tai net ne reklama miestui, tai gėda jam. Todėl kaip galima teigti, jog geriau jei dvi Lietuvos komandos žaidžia Eurolygoje. Tegu žaidžia nors ir 10, bet tegu remia toks verslas, kuris nekelia abejonių ar blogų minčių.


Gerai pasakyta.
2011-10-03
Atsakyti
1. Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komanda yra komercinė krepšinio komanda, kurios savininkas yra laikraštis „Lietuvos rytas“ (kažkada „Komjaunimo tiesa“).

2. „Lietuvos rytas“ pralaimėjo ir nežais Eurolygoje. Gerai, kad teisybė nugalėjo ir tenka džiaugtis, kad Lietuvai neatstovaus šio pavadinimo komanda. „Lietuvos rytas“ su savo šlykščiais straipsniais skatina neapykantą viskam, kas yra susiję su šituo pavadinimu, todėl kiekvienas šio laikraščio klubo pralaimėjimas yra auksinis, o ta diena, kai jis bankrutuos, bus tiesiog fantastiška.

3. Jeigu gyveni Vilniuje, tu neprivalai palaikyti „Lietuvos ryto“, kadangi vilniečiai nekalti, kad stipriausia krepšinio komanda mieste yra būtent susijusi su „Lietuvos rytu“. Apgailėtina, kai siejamas Lietuvos ar Vilniaus vardas su kažkokiu laikraščio klubu, kuris kadaise net buvo komunistinis laikraštis, o dabar yra paprasčiausias komercializuotos sporto šakos klubas. Ar tame „Vilniaus klube“ vilniečiai žaidžia? Ar visi jie lietuviai? Ką jis bendro turi su Vilniumi tas Vilniaus klubas? Pavadinimą? Tegu pasivadina Londono „Anglijos Rytas“, skambės dar geriau.

4. Tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandų gerbėjų pasitaiko žodinių konfliktų. Tie konfliktai yra kvaili. Visų pirma Kaunas ir Vilnius yra toje pačioje Lietuvoje ir turi kur kas daugiau negu tik komercinės krepšinio komandos. Visų antra, tai yra verslas, paremtas pinigais. Visų trečia, vilniečiai nekalti, kad jų mieste yra toks „Lietuvos rytas“, todėl ne visi vilniečiai palaiko tą „Rytą“. Visų ketvirta, jeigu tu nepalaikai „Ryto“, tai nereiškia, kad esi kaunietis. Tu eis mąstantis žmogus, o ne marketingo auka, kai prie pavadinimo pridėjus „Vilnius“ iš karto tampi „Vilniaus X“ komandos dideliu gerbėju. Svaru juk ne „Vilnius“, o kas yra savininkas.

5. Todėl „kova tarp miestų“ yra beprasmiška, vaikiška ir paremta emocijomis. Futbole tūkstančiai zombių konfliktuoja, todėl nereik to krepšinyje. Sportas neturi skatinti neapykantos. Jo nebent galima nekęsti dėl komercijos, dėl išsigimimo, bet kvailiausia yra pyktis ar muštis, kai kažkokie verslininkai uždarbiauja „pirk-parduok“ versle. Tegu jie mušasi, kad jų „Rytas“ ir investicijos eina velniop. Apgailėtina dėl kažkokio verslininko neaiškaus pyktis su kitais. Čia jo klubas.

6. Gaila, kad krepšinis yra komercializuota sporto šaka, kuris išsigimė ir tapo „pirk-parduok“ principais veikiančia didele parduotuve. Dar labiau gaila, kad tavo miesto krepšinio komandą remia laikraštis, kuriame kasdien gali rasti šlykščių straipsnių, kuris kažkada buvo komunistinis laikraštis. Tai net ne reklama miestui, tai gėda jam. Todėl kaip galima teigti, jog geriau jei dvi Lietuvos komandos žaidžia Eurolygoje. Tegu žaidžia nors ir 10, bet tegu remia toks verslas, kuris nekelia abejonių ar blogų minčių.
2011-10-03
+2
Atsakyti
Arnas123jankisFortunajankisNa ka laukiam kitu metu, gal kitais metais Rytas los eurolygoje, tos grybu lygos tikrai neziuresiu...Pats sau prieštarauji :))) grybų lygos nežiūrėsi...bet lauksi kitų metų...gal kitais metais toje kygoje Rytas loš :)))Kuo toliau tuo labiau kiekviena karta reikia aiškinti visokiems mažvaikiams,pas mane sakinys sudėtas iš trijų atskirų minčiu, kai paugsi mokykloje tau paaiškins:pirma mintis - "Na ka laukiam kitu metu,"antra mintis - "gal kitais metais Rytas los eurolygoje,"trečia mintis tiesa čia reikia jau pamastyti, nes su perkeltine prasme - tos grybu lygos tikrai neziuresiu... - turėjau omeny Europos taurės lygos, kur loš L. RytasTikiuosi dabar supratai?Na dabar supratau ;) Galėtum truputį ir išpėst savo minčių spekrą...kad nereikų klaidingai interpretuot tavo parašymų ;)... o šiaip aš tikrai ne visokia ir ne mažvaikė ;)... tikiuosi patikėsi tuom ;)


pyyyyp.... nepastebėjau, kad broliukas prisijungė kol prie kompo manęs nebuvo rrrrrrrrr ;)
2011-10-03
Atsakyti
jankisFortunajankisNa ka laukiam kitu metu, gal kitais metais Rytas los eurolygoje, tos grybu lygos tikrai neziuresiu...Pats sau prieštarauji :))) grybų lygos nežiūrėsi...bet lauksi kitų metų...gal kitais metais toje kygoje Rytas loš :)))Kuo toliau tuo labiau kiekviena karta reikia aiškinti visokiems mažvaikiams,pas mane sakinys sudėtas iš trijų atskirų minčiu, kai paugsi mokykloje tau paaiškins:pirma mintis - "Na ka laukiam kitu metu,"antra mintis - "gal kitais metais Rytas los eurolygoje,"trečia mintis tiesa čia reikia jau pamastyti, nes su perkeltine prasme - tos grybu lygos tikrai neziuresiu... - turėjau omeny Europos taurės lygos, kur loš L. RytasTikiuosi dabar supratai?


Na dabar supratau ;) Galėtum truputį ir išpėst savo minčių spekrą...kad nereikų klaidingai interpretuot tavo parašymų ;)... o šiaip aš tikrai ne visokia ir ne mažvaikė ;)... tikiuosi patikėsi tuom ;)
2011-10-03
+1
Atsakyti
Nesikeik!
ALTR, Kemzura marinavo Jona ant suolo mace su makedonais?Turbut nematei tu rungtyniu arba akys uzpiltos buvo.Ir dar turbut nematei kad Jonelis buvo minusinis minetose rungtynese.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-10-03
-1
Atsakyti
Liet.Rytas pralaimejo del daugelio priezasciu-pirmiausia krenta i akis tai,kad nera kas imeta is toli,nera snaiperiu.Tik pabaigoje,kai jau buvo viskas aisku,pradejo metyt.Prie to galima pasakyti,kad didele klaida buvo,kad ketvirto kelinuko pabaigoje Seibuti i aikste isleido tik likus trims minutems,o reikejo i aikste mesti visus snaiperius likus 5-6 minutems.Be to leista turkams laisvai perdavineti kamuoli,nedengiamas buvo ju aukstaugis kroatas,gynyba buvo gana pasyvi.Be to,Valanciuno galimybemis nebuvo tinkamai pasinaudota.Jis per ilgai buvo marinamas ant suoliuko.(Tokia klaida buvo ir Kemzuros,todel pralaimejiom makedonams).Kvaili treneriai veda komandas i pralaimejimus,o gudrus ir protingi-i pergales.
2011-10-03
-1
Atsakyti
DangiscvekasPaziuret svarbiausio sio sezono LR maco susirinko biski daugiau nei puse arenos, tai kas bus per eilines europos varzybas ar lkl...paziuresim kiek zali pritrauks ziurovu i LKL varzybas :))) pirma sezona daug bus norinciu bent i nauja arena patekti, o po poros metu ir ten lankysis 100-150....


LOL po 3k renkasi ,o tau 100 atrodo? Patylekit rytfaniai ,nes graudus esat Zalgiris lyderis ir tarp ziurovu ir tarp komandu , tuo tarpu rytuks ,net pries galastasarai nesugeba laimet ...
2011-10-03
-1
Atsakyti
FortunajankisNa ka laukiam kitu metu, gal kitais metais Rytas los eurolygoje, tos grybu lygos tikrai neziuresiu...Pats sau prieštarauji :))) grybų lygos nežiūrėsi...bet lauksi kitų metų...gal kitais metais toje kygoje Rytas loš :)))


Kuo toliau tuo labiau kiekviena karta reikia aiškinti visokiems mažvaikiams,

pas mane sakinys sudėtas iš trijų atskirų minčiu, kai paugsi mokykloje tau paaiškins:

pirma mintis - "Na ka laukiam kitu metu,"

antra mintis - "gal kitais metais Rytas los eurolygoje,"

trečia mintis tiesa čia reikia jau pamastyti, nes su perkeltine prasme - tos grybu lygos tikrai neziuresiu... - turėjau omeny Europos taurės lygos, kur loš L. Rytas

Tikiuosi dabar supratai?
2011-10-03
Atsakyti
Saulens
Tam debilui kur kazkuriam komentare uzstume ant kaimo iskalciau dantis nei vardo nepaklauses nors ir esu tikras miestietis.Blecha mucha sostine kaimus maitina?Tai kaip tik i ta tavo sukrusta slektu gorodoka viskas ir suplaukia is kitu miestu miesteliu ir kaimu.Joji padla ant svetimo bybio ir vistiek loji.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-10-03
Atsakyti
Na čia daug faktorių nulėmė pralaimėjimą. Vien tik pažvelgus į sudėtį galima buvo pasakyt, kas laimės, tačiau rytas kabinosi, kovojo, kaip visada bandė iš šūdo padaryt grūdą, tik šį kart nepavyko. Net jeigu ir būtų patekę į eurolygą tikrai būtų sunku ten kovoti, ypač kai komanda tokia nukraujavus. Tiesiog nepasisekė rytui, kad gavo žaist prieš "Galatasaray".
2011-10-03
Atsakyti
TRUMPASDangiscvekasPaziuret svarbiausio sio sezono LR maco susirinko biski daugiau nei puse arenos, tai kas bus per eilines europos varzybas ar lkl...paziuresim kiek zali pritrauks ziurovu i LKL varzybas :))) pirma sezona daug bus norinciu bent i nauja arena patekti, o po poros metu ir ten lankysis 100-150....pas zalgiriuka visad daugiau ziurovu renkas,niekad nera buve 100-150 ziurovu,va pas jus tai sikna visiska,tokios svarbos rungtynes,o susirenka 7100 ziurovu kai telpa 11000,pilan tusciu vietu mates,geda jus darot lietuvai jus ryto faniuksciai,jus tik palot prie pc galit,malaletkos blyn


Taip yra todel, kad niekam neidomus tas rytas Vilniuj..
2011-10-03
-1
Atsakyti
green_deathDangiscvekasPaziuret svarbiausio sio sezono LR maco susirinko biski daugiau nei puse arenos, tai kas bus per eilines europos varzybas ar lkl...paziuresim kiek zali pritrauks ziurovu i LKL varzybas :))) pirma sezona daug bus norinciu bent i nauja arena patekti, o po poros metu ir ten lankysis 100-150....100-150? tau gal protas pasimaise? vien y hale kiekvienas metais parduodavo 1700 abonentu, o kur dar bilietai kurie su ivairiomis nuolaidomis y lkl rungtynes kainuodavo po 3lt. taigi baik sapalioti nesamones, y zalgirio rungtynes niekada gyvenime y jokes varzybas nera tiek mazai zmoniu ateja


va turiu konkreciu pavyzdiu. Pernai y lkl REGULIARAUS sezono Zalgirio rungtynes ateidavo virs 3000 zmoniu. Cia nezmoniski skaiciai, o kai y ryto rungtynes zmoniu skaicius neperlipdavo per 700 zmoniu
2011-10-03
+1
Atsakyti
DangiscvekasPaziuret svarbiausio sio sezono LR maco susirinko biski daugiau nei puse arenos, tai kas bus per eilines europos varzybas ar lkl...paziuresim kiek zali pritrauks ziurovu i LKL varzybas :))) pirma sezona daug bus norinciu bent i nauja arena patekti, o po poros metu ir ten lankysis 100-150....


pas zalgiriuka visad daugiau ziurovu renkas,niekad nera buve 100-150 ziurovu,va pas jus tai sikna visiska,tokios svarbos rungtynes,o susirenka 7100 ziurovu kai telpa 11000,pilan tusciu vietu mates,geda jus darot lietuvai jus ryto faniuksciai,jus tik palot prie pc galit,malaletkos blyn
2011-10-03
Atsakyti
Negaliu patikėti, LR žaidžia....

O aš galvojau, po 2010/2011 sezono komandos nebesirinks....

Nors pažiūrėjus į sudėtį, geriau būtu nesurinkę. Užuojauta Rytfaniams
2011-10-03
Atsakyti
DangiscvekasPaziuret svarbiausio sio sezono LR maco susirinko biski daugiau nei puse arenos, tai kas bus per eilines europos varzybas ar lkl...paziuresim kiek zali pritrauks ziurovu i LKL varzybas :))) pirma sezona daug bus norinciu bent i nauja arena patekti, o po poros metu ir ten lankysis 100-150....


100-150? tau gal protas pasimaise? vien y hale kiekvienas metais parduodavo 1700 abonentu, o kur dar bilietai kurie su ivairiomis nuolaidomis y lkl rungtynes kainuodavo po 3lt. taigi baik sapalioti nesamones, y zalgirio rungtynes niekada gyvenime y jokes varzybas nera tiek mazai zmoniu ateja
2011-10-03
Atsakyti
DangiscvekasPaziuret svarbiausio sio sezono LR maco susirinko biski daugiau nei puse arenos, tai kas bus per eilines europos varzybas ar lkl...paziuresim kiek zali pritrauks ziurovu i LKL varzybas :))) pirma sezona daug bus norinciu bent i nauja arena patekti, o po poros metu ir ten lankysis 100-150....


pirma pasidomėk kiek sirgalių renkasi į Ž namų rungtynes LKL'e :)
2011-10-03
+1
Atsakyti
Sveikinimai Songailai
2011-10-03
Atsakyti
cvekasPaziuret svarbiausio sio sezono LR maco susirinko biski daugiau nei puse arenos, tai kas bus per eilines europos varzybas ar lkl...


paziuresim kiek zali pritrauks ziurovu i LKL varzybas :))) pirma sezona daug bus norinciu bent i nauja arena patekti, o po poros metu ir ten lankysis 100-150....
2011-10-03
-2
Atsakyti
jankisNa ka laukiam kitu metu, gal kitais metais Rytas los eurolygoje, tos grybu lygos tikrai neziuresiu...


Pats sau prieštarauji :))) grybų lygos nežiūrėsi...bet lauksi kitų metų...gal kitais metais toje kygoje Rytas loš :)))
2011-10-03
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2 3 4 ··· 8 ··· 12 ··· 16 ··· 20 ··· 24 ··· 26  »

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas