Antrąją pergalę Prancūzijos moterų čempionate iškovojo Mondevilio „USO-Basket“ (2-0) klubas su Egle Šulčiūte ir Giedre Paugaite. „Lietuviška“ ekipa išvykoje po pratęsimo 74:70 (20:20, 19:19, 10:13, 13:10, 12:8) nugalėjo „Tarbes“ (1-1) komandą.

Starto penkete rungtynes pradėjusi Šulčiūtė nugalėtojoms per 39 minutes pelnė 21 tašką (3/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 9/9 baudų) ir buvo rezultatyviausia savo ekipoje. Lietuvos rinktinės puolėja taip pat atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 28 naudingumo balus.

Starto penkete mačą pradėjusi Paugaitė per 24 minutes pelnė 6 taškus (3/9 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo 3 pražangas, 1 kartą suklydo, užsidirbo 3 blokus bei aikštę paliko dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito. Paugaitės sąskaitoje – 1 naudingumo balas.

Antrąją nesėkmę paeiliui patyrė Saint-Amando „Hainaut Basket“ (0-2) komanda su Marina Solopova. Prancūzijos šiaurėje įsikūręs klubas išvykoje 46:58 (13:16, 17:18, 10:17, 6:7) nusileido „Challes Basket“ (2-0) komandai.

Solopova pralaimėjusioms per 39 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškių, 1/7 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, užsidirbo 1 bloką, 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.