Pirmąją pergalę antrame Italijos divizione iškovojo Egidijaus Dimšos atstovaujama Bolonijos „Biancoblu Basket“ (1-0) ekipa. Ji namuose 96:83 (24:19, 25:18, 21:21, 26:25) įveikė Veronos „Tezenis“ (0-1) krepšininkus.

Nugalėtojams Dimša per 27 minutes pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Apmaudžia nesėkme sezoną pradėjo Barčelonos „Sigma“ (0-1) komanda, kurios garbę gina Mindaugas Lukauskis, savo žiūrovų akivaizdoje 92:94 (23:13, 21:26, 15:25, 21:16, 12:14) po pratęsimo pralaimėjusi Brešos „Centrale del Latte“ (1-0) ekipai su Deividu Bušma.

Nugalėtojų gretose Bušma per 25 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 1 metimą, privertė varžovus 3 kartus prasižengti, 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Lukauskis aikštelėje praleido 27 minutes, surinko 10 taškų (2/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo ir mačo nebaigė dėl išnaudoto pražangų limito. Jo sąskaitoje – 5 naudingumo balai.