Rasheedo Wallace'o rezultatyvus žaidimas ketvirtajame kėlinyje išplėšė pergalę Detroito „Pistons“ (44 perg. – 9 pral.) klubui principinėje dvikovoje su Indianos „Pacers“ (27-24). Detroite vykusias rungtynes šeimininkai laimėjo 88:83 (23:19, 23:22, 21:18, 21:24).

Bene aršiausių Rytų konferencijos varžovų dvikovoje „Pistons“ pirmavo paskutinę 41 minutę ir atsirevanšavo „Pacers“ už nesėkmę vasario 4 dieną Indianapolyje. Tai buvo 11-oji iš eilės „Pistons“ pergalė namie.

Antrajame kėlinyje R.Wallace'as už priekaištus arbitrui buvo nubaustas technine pražanga. „Tai 'Sheedas (R.Wallace'o pravardė. – Red.). Po tos pražangos jis gavo energijos. Jo žaidimas suagresyvėjo abiejose aikštės pusėse. Jis neleis teisėjams diktuoti jo žaidimo stilių“, – po mačo pareiškė Benas Wallace'as.

Iš tiesų rungtynių pabaigoje R.Wallace'as sužibo. „Pistons“ pirmaujant 69:63, puolėjas pataikė dvitaškį iš baudos aikštelės, o po to varžovų krepšį subadė trimis taikliais tritaškiais iš eilės. „The Palace of Auburn Hills“ arenos žiūrovai lengviau atsiduso – jų ekipos pranašumas pasiekė solidžią 17 taškų ribą – 81:64.

„Rasheedas šįvakar buvo puikus, – komplimentus puolėjui dalijo „Pacers“ treneris Rickas Carlisle'as. – Jis darė viską. Jis pataikė ir iš arti, ir iš tritaškio, jis puikiai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje, ir tai buvo svarbi rungtynių dalis“.

Kol R.Wallace'as demonstravo savo sugebėjimus, „Pacers“ negalėjo rasti savęs. Per rungtynes Indianos ekipa suklydo 22 kartus, o 7 kamuolius „Pacers“ prarado ketvirtajame kėlinyje. „Šios klaidos buvo svarbus faktorius, – pareiškė Indianos klubo žaidėjas Predragas Stojakovičius. – Turėtume būti kantresni“.

Šį kartą Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 20 minučių ir pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius bei 2 sykius prasižengė.

„Pistons“: Rasheedas Wallace'as 28 taškai (4/5 tritaškių, 9 atk. kam.), Chauncey Billupsas 14 (9 rez. perd.), Richardas Hamiltonas ir Benas Wallace'as (8 atk. kam., 5 blk.) po 13, Tayshaunas Prince'as ir Antonio McDyessas po 8.

„Pacers“: Stephenas Jacksonas 15, Predragas Stojakovičius 14 (3/3 tritaškių), Anthony Johnsonas 12, Danny Grangeris 11, Šarūnas Jasikevičius ir Fredas Jonesas po 9.