Kauno krepšinio mėgėjų lyga (KKML) tęsia komandų priėmimą naujam, jubiliejiniam – jau 20 sezonui. Jame jau panoro rungtyniauti 210 komandų, o registracijos laikas eina į pabaigą.

KKML iš kitų krepšinio lygų išsiskiria universalumu, nes krepšinio pirmenybes, turnyrus, šventes ir kitokius renginius organizuoja visiems, norintiems parungtyniauti, pradedant 9 metų vaikais ir baigiant krepšinio veteranais.

KKML gyvenime vienokia ar kitokia forma dalyvauja praktiškai visi Kauno regiono krepšininkai mėgėjai bei jiems prijaučiantys krepšinio gerbėjai. Šiemet KKML geografija dar turėtų išsiplėsti.

2011-2012 metų KKML pirmenybės vyks 20-tyje atskirų grupių, o dalyvauti užsiregistravo jau 210 komandų. Trijulių čempionate tikimasi sulaukti 100 komandų. Šalia tradicinių krepšinio mėgėjų pirmenybių šiemet bus vykdomi du nauji čempionatai – tai savaitgalio krepšinio lygos pirmenybės ir KKML moterų krepšinio mėgėjų lygos pirmenybės.

Be pagrindinių KKML čempionatų taip pat bus vykdomi sezono atidarymo turnyrai – KM „Perkūnas“ taurės (23 kartą) bei sezono uždarymo turnyrai – „Kauno dienos“ krepšinio taurės (41 kartą).

Ir 20 KKML pirmenybėse teisėjaus ir sekretoriaus geriausieji Kauno krepšinio teisėjai ir sekretorės, pradedant tarptautinės kategorijos krepšinio arbitru Jurgiu Laurinavičiumi ir, baigiant perspektyviausiais jaunaisiais Kauno krepšinio teisėjais. Prie KKML tradiciškai veiks Raimundo Barausko jaunųjų krepšinio teisėjų mokykla.

Kaip visada didelis dėmesys bus skiriamas kokybiškam rungtynių aptarnavimui. Naujame sezone profesionalės statistės(-ai) žaidėjų techninius rodiklius skaičiuos visose suaugusiųjų pirmenybėse,
pradedant „A“ lyga ir baigiant veteranų pirmenybėmis.

Naujame sezone plačiai bus nušviečiami visi KKML renginiai, ruošiami foto ir video reportažai, pateikiamos atskirų grupių apžvalgos. Prie to turėtų prisidėti naujausia KKML dovana savo gerbėjams iš pagrindų – atsinaujinusi internetinė svetainė.

Apie savo norą dalyvauti KKML pirmenybėse parašykite el. paštu kkml.kaunas@gmail.com arba paskambinkite tel. 8-698 14300.

Komandų registracija vyks pagal kiekvienos lygos (grupės) nuostatus, tačiau KKML pasilieka teisę registraciją baigti anksčiau arba pratęsti, priklausomai nuo pageidaujančiųjų dalyvauti skaičiaus. Anksčiausiai įsiregistravę visada laimi.

2011-2012 metų pirmenybės vyks 20 grupių (lygų):
 • „A“ lyga
 • „B“ lyga
 • „C“ lyga
 • Verslo lyga
 • Bendruomenių lyga
 • Veteranų „35+“ lyga
 • Veteranų „40+“ lyga
 • Veteranų „45+“ lyga
 • Veteranų „50+“ lyga
 • Savaitgalio krepšinio lyga
 • Trijulių krepšinio lyga
 • Moterų (merginų) lyga
Moksleivių pirmenybės:
 • 1993-1994 m. grupė
 • 1995-1996 m. grupė
 • 1997 m. grupė
„A“ lygos pirmenybėse tradiciškai žais stipriausios KKML komandos. Jos savo sudėtyse galės registruoti po tris žaidėjus iš profesionalių klubų (LKL, NKL, užsienio lyga).

„B“ lygos (antros pagal pajėgumą KKML lygos) pirmenybėse dalyvaus komandos, nežaidžiančios KKML „A“ lygos“ pirmenybėse. Savo sudėtyse komandos negalės turėti žaidėjų iš profesionalių lygų. Iš RKL arba KKML „A“ lygos komandos galės registruoti tris krepšininkus.

„C“ lygos pirmenybėse galės dalyvauti komandos, nežaidžiančios KKML „A“ arba KKML „B“ lygose. Šios lygos pirmenybėse negalės žaisti krepšininkai, turintys galiojančias NKL arba LKL licencijas.

Iš RKL, KKML „A“ ir KKML „B“ lygų bus galima registruoti žaidėjus, tokiu principu:
 • Iš RKL galima registruoti registruoti vieną žaidėją + vieną žaidėją iš KKML „A“ lygos + vieną žaidėją iš KKML „B“ lygos
 • Iš KKML „A“ lygos galima registruoti vieną žaidėją + du žaidėjus iš KKML „B“ lygos
 • Iš KKML „B“ lygos galima registruoti tris žaidėjus.
Verslo lygoje gali dalyvauti įmonių, firmų, įstaigų ar organizacijų krepšinio komandos. Šios lygos krepšinio pirmenybės skirtos patiems tikriausiems krepšinio mėgėjams. Verslo lygoje negali žaisti krepšininkai profesionalai (NKL, LKL) , o taip pat žaidėjai, turintys galiojančias RKL, KKML „A“ ir KKML „B“ lygų licencijas. Išimtis KKML „A“, KML „B“ lygų arba RKL žaidėjams gali būti taikoma tik tuo atveju, jeigu įmonėje, kurią komandą atstovauja, jie dirba kaip pagrindinėje darbovietėje. 

Komandoms gali atstovauti ir nedirbantys jose krepšininkai-mėgėjai. Jokie apribojimai netaikomi KKML „C“ lygos žaidėjams, neturintiems aukštesnių lygų licencijų.

Veteranų „35+“, „40+“, „45+“ ir „50+“ lygų pirmenybėse galės dalyvauti visos norinčios Kauno miesto ir Kauno apskrities veteranų komandos, atitinkančios amžiaus reikalavimus. Veteranų „35+“ čempionate galės žaisti krepšininkai, gimę 1977 m. ir vyresni, veteranų „40+“ čempionate – krepšininkai gimę 1972 m. ir vyresni, veteranų „45+“ čempionate – krepšininkai, gimę 1967 m. ir vyresni, o veteranų "50+“ čempionate - krepšininkai, gimę 1962 m. ir vyresni.

„Savaitgalio krepšinio lyga“ – naujausios KKML organizuojamos krepšinio mėgėjų pirmenybės. Jos vyks tik savaitgaliais, t.y. šeštadieniais ir sekmadieniais, organizatorių paskirtose sporto salėse. Išskirtinis savaitgalio lygos bruožas – komandoms nereikia nuomotis sporto salių.

„Savaitgalio krepšinio lygoje“ galės dalyvauti KKML pirmenybėse jau dalyvaujančios komandos arba visiškai naujos krepšinio mėgėjų ekipos. Tereikia sukurti 8-12 žmonių grupę, įsigyti vienodas krepšinio aprangas ir sumokėti dalyvio mokestį. KKML rungtyniaujančioms komandoms tai būtų
papildomas turnyras prie pagrindinių pirmenybių, o naujoms komandoms – įsijungimas į KKML gyvenimą ir geras laisvalaikio praleidimo būdas.

Bendruomenių lygoje gali žaisti komandos, kurių sudėtyje yra bent 3 žaidėjai, priklausantys bendruomenei, kurią komandą atstovauja. Šioje lygoje negali dalyvauti krepšininkai, turintys galiojančias KKML „A“ arba „B“ lygų licencijas, o taip pat žaidėjai iš RKL, NKL, LKL.

Moksleivių grupėse gali žaisti visos norinčios Kauno miesto ir regiono komandos, atitinkančios amžiaus grupių reikalavimus.

Rodyti komentarus
Max
Navickas rankom trina :D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2011-10-06
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 1

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas