Devynioliktą iš eilės pergalę namie NCAA pirmenybėse iškovojo „Hofstra Pride“ komanda, savo gretose turinti 3 krepšininkus iš Lietuvos. „Pride“ 77:66 nugalėjo „George Mason Patriots“.

Aštuntą dvigubą dublį šį sezoną atliko nugalėtojams atstovaujantis Aurimas Kieža. Puolėjas rungtynes pradėjo starto penkete ir, rungtyniavęs be keitimų, pelnė 17 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit., 2/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jo komandos draugai Arminas Urbutis ir Žygis Šeštokas aikštėje nepasirodė.

Hofstros universitetui iki reguliariojo sezono pabaigos liko vienerios rungtynės. „Pride“ savo konferencijoje žemiau trečiosios vietos nebenukris.

Pergalę iškovojo ir toje pačioje „Colonial Athletic“ konferencijoje rungtyniaujanti „Old Dominion Monarchs“ ekipa. Valdo Vosyliaus klubas 75:58 įveikė „James Madison Dukes“ ir išliko ketvirtoje vietoje.

V.Vosylius per 19 minučių pelnė 11 taškų (5/9 dvit., 1/1 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Į vienuoliktą pergalę šį sezoną savo komandą atvedė Vova Severovas. Lietuvio „Oakland Golden Grizzlies“ išvykoje 78:75 įveikė „Southern Utah Thunderbirds“.

V.Severovas per 35 minutes pelnė 25 taškus (10/12 dvit., 5/5 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Mažiausiai ketvirtą vietą savo konferencijoje užsitikrino „American Eagles“ ekipa, 65:48 nugalėjusi „Navy Midshipmen”.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Arvydas Eitutavičius, per 21 minutę pelnęs 15 taškų (4/7 dvit., 1/5 trit., 4/4 baudų). Trečiakursis gynėjas taip pat atkovojo ir perėmė po kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

22 minutes žaidęs jo komandos draugas Linas Lekavičius pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/1 trit., 0/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, ir kartą suklydo.

Trečiasis „Eagles“ lietuvis, Paulius Joneliūnas, mačą pradėjo starto penkete ir per 30 minučių pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 1/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Aštuonioliktą nesėkmę per 26 rungtynes patyrė Laimono Kisieliaus „William & Mary Tribe“ ekipa, 56:61 nusileidusi „Drexel Dragons“. Starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis per 29 minutes pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.