Sėkmingos Vilniaus „Lietuvos telekomo“ atakos ketvirtajame kėlinyje lėmė Lietuvos čempionių pergalę antrose moterų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse. Penktadienį (02.24) namie vilnietės 79:70 (21:23, 16:12, 20:18, 22:17) įveikė Pėčo „MiZo“ ir atsirevanšavo joms už nesėkmę pirmose rungtynėse Vengrijoje.

Serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1. Trečiasis susitikimas įvyks trečiadienį (03.01) vėl Pėče, o mačo nugalėtojas pateks į finalinį ketvertą.

Rungtynės Vilniuje buvo labai panašios į pirmąją tarpusavio dvikovą Pėče. Tačiau šį kartą didžiąją dalį laiko pirmavo „Lietuvos telekomas“, o lemiamą persvarą šeimininkės įgijo paskutiniajame kėlinyje.

Antroje mačo dalyje vilnietės nė karto neleido varžovėms išsiveržti į priekį. Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Katie Douglas pataikė iš toli, o per kitą ataką Sandra Valužytė įmetė dvitaškį ir „Lietuvos telekomo“ pranašumas šoktelėjo iki rekordinės 9 taškų ribos – 68:59.

Dar po 4 S.Valužytės ir K.Douglas taškų vilniečių persvara pasiekė 12 taškų ribą (74:62, 39-ąją min.), ir „MiZo“ buvo priversta pripažinti vilniečių pranašumą.

„Lietuvos telekomas“: Katie Douglas 21 taškas (3/5 tritaškių), Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 15, Sandra Valužytė (7 atk. kam.) ir Irena Baranauskaitė (2/2 tritaškių) po 14, Rima Valentienė 5, Ieva Kublina 4, Aušra Bimbaitė, Eglė Šulčiūtė ir Jen Derevjanik po 2.

„MiZo“: Vickie Johnson 16, Dalma Ivani ir Timea Ivkovične Bėres po 13, Zsofia Fegyverneky 10.

vap
Gobbitas: Šiek tiek aukščiau negu tu :)
2006-02-25
saunuoles ; }
2006-02-25
+1
Visiems tiems, kuriems patiko atmosfera salėje - o tai kur jūs anksčiau buvot? :) Nes atmosferą ir kuriam tie, kurie esam...O dabar net 1700 vietų salės nesugeba užpildyti :/ Pamenu, su Dinamo praeitais metai kai kalėm, norintys netilpo į Lietryčio areną prie upės...
2006-02-24
vap
Sėkmingas S.Valužytės ir I.Baranauskaitės žaidimas ir rezultatą matome.
Pirmose varžybose prie Sandros pavardės tik taškas buvo :)
Gražios rungtynės, nuostabi atmosfera salėje ir neblogas triukšmelis :)
2006-02-24
jos tiesiog super :))
2006-02-24
+1
Buvau arenoj, geros rungtines,ir publika labai maloni, man patiko, sekmes mergaitem treciadieni