Pirmosios pergalės naujajame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone „Mažeikių“ gerbėjams teks palaukti mažiausiai iki rytdienos. Pirmose sezono rungtynėse „Mažeikiai“ Šiauliuose 69:72 (14:20, 24:15, 18:21, 13:16) turėjo pripažinti vietos „ABRO-Universiteto“ pranašumą.

„Mažeikiai“ pralaimėjimu sezoną pradeda jau trečius metus iš eilės.

Trečiajame kėlinyje „Mažeikiai“ turėjo 13 taškų pranašumą, tačiau netrukus pralaimėjo atkarpą net 14:0 ir leido varžovams persverti rezultatą. Ketvirtajame kėlinyje situaciją jau kontroliavo šeimininkai, nors svečiai dar turėjo galimybių išsigelbėti, klaidos bei netaiklūs metimai jas sunaikino.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Tautvydas Stankūnas (20 tšk., 4 rez. 4 perd., 5 kld., 5 praž.), vasarą devyniolikmečių pasaulio čempionu tapęs Rokas Giedraitis (20 tšk.) bei Agnius Gurklys (14 tšk., 13 atk. kam.).

„Mažeikių“ ekipoje išsiskyrė Parrishas Brownas (16 tšk., 5 atk. kam., 4 kld., 5 praž.), Janas Jurgo (14 tšk., 4 per. kam., 5 praž.), Marijus Norkus (12 tšk., 6 atk. kam.), Dainius Vaitelis (12 tšk., 8 atk. kam.), Remigijus Trakimas (7 tšk., 7 atk. kam.), Modestas Šidlauskas (5 tšk., 7 atk. kam.) ir Dovydas Taujenis (3 tšk.).

Itin nesėkmingai rungtynės susiklostė „Mažeikių“ naujokui Mantui Simonavičiui. Gynėjas prametė visus septynis mestus tritaškius ir vieną dvitaškį bei surinko net -8 naudingumo balų.

Rytoj mažeikiškiai namuose priims Molėtų „Ežerūno-Kario“ komandą. Rungtynių pradžia 16:00 valandą.

Atrinkti (0) Visi (7)
as
su sita sudetim bus 11 vietoj po reguliaraus.isidemekit.
2011-10-07
geras
Giedraitis gerai juda pz 20taskeliu nkl pz malacius
2011-10-07
aaa
pernai mazeikiu pradzia buvo 0-3, rezultatas sidabras. uzpernai 0-2, rezultatas bronza :D