Klaipėdos „Nafta-Universitetas“ (0-1) per kėlinį sugebėjo įmesti tik du taškus, o jiems tai kainavo pergalę. Klaipėdos komanda svečiuose 66:67 (19:12, 20:13, 2:24, 25:18) nusileido Joniškio „Delikateso“ (1-0) krepšininkams.

Prasidėjus antrajai rungtynių pusei svečiai turėjo gana saugų 14 taškų pranašumą, tačiau septynias minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Spurtavusi Joniškio ekipa išlygino rezultatą (39:39), o netrukus jau pati turėjo 14 taškų persvarą – 55:41.

Visgi klaipėdiečiai likus žaisti 8 sekundes taikliu tritaškiu išlygino rezultatą (66:66). Bet paskutinės atakos metu nesugebėjo apsiginti be pražangų, o vieną baudą pataikęs Vytautas Pikalavičius atnešė „Delikatesui“ pergalę.

„Nafta-Universitetas“: Viktoras Chodosovskis 20, Evaldas Lengvinas 10, Tadas Maželis ir Haroldas Venskus po 9.

„Delikatesas“: Vidmantas Užkuraitis 20, Vytautas Pikalavičius 15, Aivaras Kvedaravičius 12.