Itin rezultatyviose rungtynėse pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Kauno „LKKA-Atleto“ (1-1) komanda. Šarūno Vingelio vedami kauniečiai namuose 110:101 (27:30, 31:25, 25:33, 27:13) nugalėjo „Šilutės“ (1-1) ekipą.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus penkias minutes priekyje buvo šilutiškiai (97:95), tačiau į lemiamą šturmą sukilę šeimininkai pelnė devynis taškus be atsako ir susikrovė pergalingą persvarą (104:97).

Nugalėtojų gretose neabejotinu lyderiu buvo Šarūnas Vingelis. 21 metų 192 cm ūgio gynėjas per 33 minutes pelnė 35 taškus (8/10 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet 4 sykius suklydo.

Pralaimėjusius į priekį tempė du žaidėjai – Vitalis Pancerevas (35 tšk.) ir Evaldas Jurkus (30 tšk.).

„LKKA-Atletas“: Šarūnas Vingelis 35, Vidmantas Sragauskis 17 (8 atk. kam.), Paulius Malašauskas 13 (9 rez. perd.), Matas Staniukaitis 13, Arūnas Sakalauskas 11.

„Šilutė“: Vitalis Pancerevas 35 (17/22 dvit.), Evaldas Jurkus 30 (5/6 trit.), Ignas Razutis 9.