Penktadienį (02.24) Lenkijos krepšinio lygoje prasidėjusiame 20-ajame ture buvo sužaistos vienerios rungtynės. Lengvą pergalę iškovojo Vloclaveko „Anwil“ krepšininkai, namie 80:61 (21:24, 16:17, 21:11, 22:9) įveikę Kolobžego „Kotwica“ ekipą.

Po dviejų kėlinių aršios kovos „Anwil“ perėmė iniciatyvą į savo rankas, o po itin sėkmingo ketvirtojo kėlinio, kurį šeimininkai laimėjo 13 taškų skirtumu, abejonių dėl nugalėtojų nekilo.

„Anwil“ komandoje žaidžiantis Marius Prekevičius pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio). Aikštėje 13 minučių praleidęs gynėjas atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį bei 2 sykius prasižengė.

Tarp 14 komandų „Anwil“ dalijasi 4-6 vietomis. Vloclaveko klubas per 19 rungtynių pasiekė 11 pergalių.

Ketverios 20-ojo turo rungtynės įvyks šeštadienį (02.25), vienas mačas bus žaidžiamas sekmadienį (02.26), o dar vienas susitikimas vyks kovo pabaigoje.