Pergalingą pasirodymą antrosios Italijos lygos pirmenybės tęsia Deivido Bušmos Brešos „Centrale del Latte“ (2-0) ekipa. Ji namuose 92:74 (24:19, 22:23, 26:12, 20:20) nugalėjo Kantu „Pallacanestro“ (0-2) komandą.

Lietuvis per 23 minutes pelnė 24 taškus (12/12 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/1 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus prasižengė ir surinko 33 naudingumo balus.

Pralaimėjimą patyrė Mindaugo Lukauskio Barčelonos „Sigma“ (0-2) komanda. Ji išvykoje 76:90 (23:24, 11:20, 25:23, 17:23) nusileido Skafačio „Givova“ (1-1) krepšininkams.

Panevėžietis per 25 minutes pelnė 16 taškų (2/7 dvitaškių, 4/5 tritaškių), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Pergalę pavyko pasiekti ir Donato Slaninos Emilijos Redžio „Trenkwalder“ (1-1) komandai. Ji svečiuose 91:82 (20:16, 24:16, 23:23, 24:27) įrodė pranašumą prieš Pjačenco „Morpho Basket“ (0-2) klubą.

Snaiperis iš Lietuvos per 31 minutę pelnė 14 taškų (3/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražangą, 1 sykį prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Iškovota pergale džiaugtis galėjo ir Egidijus Dimša. Lietuvio atstovaujama Bolonijos „Biancoblu Basket“ (2-0) komanda svečiuose 80:78 (19:21, 22:18, 14:22, 25:17) palaužė Verolio „Prima“ (1-1) krepšininkų pasipriešinimą.

Dimša per 16 minučių pelnė 7 taškus (3/3 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą, 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.