Vilniuje įvyko pirmasis 2011-2012 metų LKF DnB NORD taurės turnyro atrankos etapo trečiojo turo mačas. Per jį šalies mėgėjų čempionai sostinės „TonyBet“ tik po atkaklios kovos paskutinėmis mačo minutėmis nusileido Molėtų „Ežerūnui-Kariui“ 69:76 (17:22, 16:18, 20:17, 16:19).

Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus, tačiau Molėtų ekipa spurtavo ir buvo įgijusi dviženklį pranašumą. Jį kiek aptirpdė tik paskutinę minutę Mindaugo Budzinausko ir Rolando Skaisgirio pataikyti tritaškiai. Būtent šie žaidėjai ir buvo rezultatyviausi Vilniaus komandoje. Skaisgirys iš viso pelnė 25 taškus, o Budzinauskas – 18.

Molėtų klubą į priekį vedė 20 taškų pelnęs Andrius Šležas. Paulius Leščinskas pridėjo 14, Gyčio Andrijausko sąskaitoje – 13 taškų.

Atsakomąsias rungtynes Molėtuose komandos žais spalio 12-ąją. Šios poros nugalėtojai LKF DnB NORD taurės turnyro pirmajame ture susitiks su Utenos „Juventus“ komanda.

Šiandien pirmąjį trečiojo turo mačą Kaune žais vietos „Voluktė“ ir „Gargždai-Bremena“. Rungtynės Kauno kolegijos sporto salėje (Pramonės g. 22) prasidės 19.30 val.

Atrinkti (0) Visi (7)
slezas is po kasio prametinejo varzybose, atrodo nk nenuveike gero, pyst - 20 taskeliu yra :D
2011-10-11
+1
H
Tas pats Budzinauskas zaidzia uz NKL lygos komanda.
2011-10-11
Tonybet geguzes pabaigoje laimejo Lietuvos lygų "Super taurės 2011" turnyra, o finale zaide su Šiaulių "Švarūnė-Limega". Si taure yra a la pajegiausiu Lietuvos megeju lygu nugaletoju turnyras, taip kad pelnytai juos tonybet'a vadinasi megeju cempionais. Manau nesunku butu pasidomet pries komentuojant
2011-10-11
-1
as
o nuo kada Tonybet salies megeju cempionai? Kada laimejo? Su kuo finale lose? :)