Lenkijos pirmenybėse šeštadienį (02.25) buvo sužaisti dar trys 20-ojo turo sutikimai. Be pergalių lieka Inovroclavo „Notec“ ekipa. Ji savo aikštelėje 77:104 (21:22, 21:33, 12:25, 23:24) neatsilaikė prieš Ostrovo „Stal“ krepšininkus.

Dar vienas sėkmingas rungtynes pralaimėjusių gretose sužaidė Augustinas Vitas. Lietuvis per 38 minutes pelnė 22 taškus (7/16 dvitaškių, 8/16 baudų), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Notec“ ekipa, per 20 susitikimų nesugebėjusi nė karto laimėti, lieka turnyrinės lentelės dugne.

Triuškinančią pergalę iškovojo Lenkijos pirmenybių lyderis Sopoto „Prokom Trefl“ klubas. Jis namie 92:69 (27:20, 25:15, 21:8, 19:26) sutriuškino Gdansko-Starogardo „Polpharma“ krepšininkus.

Tomas Pačėsas nugalėtojams per 14 minučių surinko 6 taškus (2/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tomas Masiulis per 17 minučių pelnė 1 tašką (0/2 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Prokom Trefl“ ekipa, turinti 17 pergalių ir 3 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užtikrintai užima pirmąją vietą.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė du lietuvius turinti Šviecų „Polpak“ ekipa. Ji išvykoje 93:90 (15:20, 25:16, 18:22, 25:32) nusileido Tarnovo „Azoty“ krepšininkams.

Žygimantas Jonušas per 29 minutes pelnė 21 tašką (1/2 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 4/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Andrius Lepinaitis per 14 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), bet atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Polpak“ klubas, turintis 13 pergalių ir 6 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje žengia trečias.
to [SaRaS]: Tai kad jis čia Lietuvoje net neturėjo kada pasirodyti, per 2 minutes ne ką ir nuveiksi...
2006-02-25
-1
turi puolima... sakaluose dar si sezona ant suolo sedejo. tai matosi lenkijos lygis. nors nera cia kuo stebetis. notec paskutinej vietoj lenkijoj, o tikiu, kad ir atletas nugaletu ta notec
2006-02-25
-1
Augustinas VItas tai ten dievukas tikras, galima sakyti per kiekvienas rungtynes po dvigubą dublį atlike,a ir dar net 16 baudų metė, būtų sumetęs visas jau būtų ir 30 taškų pelnęs, tikrai matosi kad agresyvų puolimą turi, o aš dar kritikavau...na bet aišku Lenkija tai jau toli gražu nepasižymi labai aukštu krepšinio lygiu...