Iš Italijos čempionato turnyrinės lentelės dugno pamažu kyla Kapo d'Orlando „Upea“ ekipa, kuriai atstovauja Virginijus Praškevičius. Šeštadienį (02.25) vykusiose 21-ojo turo rungtynėse „Upea“ išvykoje 107:95 (17:23, 33:16, 31:25, 26:31) įveikė Kantu „Vertical Vision“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Varžovus Kapo d'Orlando klubas palaužė tritaškiais metimais. „Upea“ krepšininkai šiose rungtynėse pataikė 14 tolimų metimų iš 19 (74 proc.).

Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 6 taškais, tačiau antrąjį ketvirtį „Upea“ pradėjo pelniusi 14 taškų be atsako ir atitrūko 31:26. Po V.Praškevičiaus tritaškio „Upea“ skirtumas ketvirtojo kėlinio pradžioje išaugo iki 23 taškų (89:66), o priartėti varžovams pavyko tik paskutinėmis mačo minutėmis.

Prie pergalės V.Praškevičius prisidėjo pelnydamas 12 taškų (0/1 dvitaškio, 4/6 tritaškių). Per 32 minutes jis atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 3 kamuolius.

Beje, šį sezoną per 11 rungtynių Italijos čempionate V.Praškevičius daugiau taškų (45 tšk.) pelnė tritaškiais metimais nei dvitaškiais ir baudomis kartu sudėjus (44 tšk.).

„Vertical Vision“: Nicolas Mazzarino 25 taškai, Kebu Stewartas 21 (17 atk. kam.), Rowanas Barrettas ir Davide'as Lamma po 18, Jamesas Collinsas 9.

„Upea“: Kristapas Janičenokas 24 (6/8 tritaškių, 6 rez. perd.), Marque Perry 22 (6 rez. perd.), Keithas Carteris 21 (4/5 tritaškių), Vasilijus Evtimovas 16 (11 atk. kam.), Virginijus Praškevičius 12.

Tai buvo šeštoji „Upea“ pergalė Italijos čempionate. Visgi tarp 18 komandų V.Praškevičiaus ekipa lieka 16-a.