Trečiajame Vokietijos Bundeslygos ture pergales iškovojo visi trys čempionate rungtyniaujantys klubai, savo gretose turintys krepšininkų iš Lietuvos.

Pirmenybių lyderė Bonos „Telekom Baskets“ (3-0) komanda namie 83:67 (25:19, 14:12, 21:15, 23:21) nugalėjo Gyseno „46ers“ (0-3) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Simonas Serapinas Bonos ekipai per 29 minutes surinko 16 taškų (2/3 dvitaškių, 4/8 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Taip pat starto penkete mačą pradėjęs Benas Veikalas nugalėtojams per 31 minutę pelnė 10 taškų (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Antrąją pergalę iškovojo Donato Zavacko vedama Liudvigsburgo „EnBW“ (2-1) ekipa. Ji namie 98:77 (32:25, 20:9, 24:24, 22:19) nugalėjo Oldenburgo „EWE Baskets“ (2-1) krepšininkus.

Starto penkete susitikimą pradėjęs Zavackas per 29 minutes nugalėtojams pelnė 16 taškų (1/1 dvitaškio, 4/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 1 kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 22 naudingumo balus.

Pirmąją pergalę iškovojo praėjusį sezoną turnyro lentelės dugne buvusi Hageno „Phoenix“ (1-2) ekipa. Žygimanto Jonušo klubas išvykoje 88:80 (15:17, 15:15, 31:16, 27:32) nugalėjo „Bayreuth“ (0-3) krepšininkus.

Jonušas nugalėtojams per 17 minučių pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškio, 2/5 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, 1 kartą suklydo, rungtynių nebaigė dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito ir surinko -3 naudingumo balus.

2011-10-13 22:02
"Kaunas yra meslo kruva" - Donatas Zavackas. Vilnius yra Lietuvos sirdis :)