Alleno Iversono vedama Filadelfijos „76ers“ (28 pergalės – 27 pralaimėjimai) ekipa šventė dar vieną pergalę. Namie rungtyniavusi „Sixers“ komanda 108:102 (28:29, 29:30, 24:15, 27:28) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (24-31).

Šeimininkai žaidė be dviejų startinio penketuko krepšininkų: Chrisas Webberis susirgo gripu, o pagal blokus NBA pirmaujantis Samuelis Dalembertas gydosi kelio traumą. Visgi jų žaidimą kompensavo A.Iversonas – rezultatyviausias NBA krepšininkas pelnė 38 taškus, iš kurių 14 – per paskutinįjį kėlinį.

Pralaimėjimas dar labiau sumenkino „Bulls“ galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas. Dabar jie nuo aštuntosios Rytų konferencijos ekipos Milvokio „Bucks“ atsilieka keturiomis pergalėmis.

Likus minutei iki mačo pabaigos svečiai iš Čikagos sumažino skirtumą iki 3 taškų – 96:99. Tuomet Andre Iguodala pataikė vieną baudos metimą ir puikiai sužaidė gynyboje – perėmęs kamuolį iš Maliko Alleno, A.Iguodala pelnė dar du taškus nuo baudų linijos ir įtvirtino pergalę.

Pranašumą per šias rungtynes „Sixers“ susikrovė nuo baudų linijos. Šeimininkai taip pelnė net 43 taškus (43/57 baudų, 75 proc.), tuo tarpu „buliai“ – tik 18 taškų (18/20, 90 proc.). Taisykles Filadelfijos komanda pažeidė 21 kartą, o jų varžovai – net 40.

Nuo suolelio pakilęs Darius Songaila į nugalėtojų krepšį įmetė 10 taškų (4/7 dvitaškių, 2/2 baudų). Puolėjas iš Lietuvos per 26 minutes atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Sixers“: Allenas Iversonas 38 taškai (15/22 baudų), Andre Iguodala 20 (11/15 baudų), Kyle'as Korveris 19 (10/10 baudų), Stevenas Hunteris ir Shavlikas Randolphas (13 atk. kam.) po 8.

„Bulls“: Chrisas Duhonas 17 (5/6 tritaškių), Benas Gordonas ir Luolas Dengas po 15, Malikas Allenas 14, Kirkas Hinrichas 13 (8 rez. perd.), Darius Songaila 10.

Spo
man tai ispudingai varo Suns zaidejai,jie puolime tai nesulaikomi,o kas bus kai dar amare sugris....