Evaldas Žabas Švedijos pirmenybėse surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, tačiau tai nepadėjo jo atstovaujamai Ostersundo „Jamtland Basket“ (1-2) ekipai pasiekti pergalės.

Ji svečiuose 79:94 (16:22, 16:24, 24:27, 23:21) neprilygo Sundsvalio „Dragons“ (2-1) žaidėjams.

Lietuvis per 36 minutes pelnė 31 tašką (5/10 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 12/15 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 sykį prasižengė, 3 kartus suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

Trečiąją pergalę paeiliui šventė du lietuvius savo gretose turinti Norčiopingo „Dolphins“ (3-0) komanda, namuose 79:77 (16:26, 23:12, 18:25, 22:14) palaužusi Solnos „Vikings“ (0-3) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Petras Baločka aikštelėje praleido 17 minučių, surinko 13 taškų (5/6 dvitaškių, 3/6 baudų), sugriebė 4 kamuolius, 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Povilas Šakinis per 14 minučių pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 4 sykius prasižengė, 3 kartus suklydo bei surinko 9 naudingumo balus.

Pergalės taip pat pasiekti nepavyko ir Sioderteljės „Kings“ (1-2) ekipai, kurios garbę gina Mantas Griškėnas. Ji savo aikštėje 73:78 (22:20, 13:22, 20:15, 18:21) neatsilaikė prieš Upsalos „Basket“ (3-0) komandą.

Griškėnas per 21 minutę pelnė 8 taškus (2/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.