Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Gargždų-Bremenos“ (2-2) komanda. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 93:90 (21:19, 20:24, 26:23, 26:24) parklupdė Molėtų „Ežerūno kario“ (2-2) ekipą.

Visas mačas vyko taškas į tašką ir nei viena komanda nebuvo susikrovusi solidaus pranašumo. Iki mačo pabaigos likus žaisti minutę laiko po Artūro Gudaičio taiklių baudos metimų šeimininkai turėjo dviejų taškų persvarą (87:85).

Kitoje atakoje Eimantas Narušis smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą (88:87). Po minutės pertraukėlės į aikštelę grįžę šeimininkai pataikė dvitaškį (89:88) ir paliko varžovams 30 sekundžių.

Paulius Leščinskas sudegino 17 sekundžių, tačiau prametė lemiamą metimą ir atidavė iniciatyvą į „Gargždų-Bremenos“ žaidėjų rankas. Pastarieji nepriekaištingai sumetė baudas ir šventė antrąją pergalę lygoje.

„Gargždai-Bremena“: Mantas Martinkus 22, Artūras Gudaitis 21 (10 atk. kam.), Karolis Timofejevas 20, Dominikas Matutis 10.

„Ežerūnas karys“: Raimundas Ambrulaitis 22 (9 atk. kam.), Gytis Andrijauskas 16, Paulius Leščinskas 14, Eimantas Narušis 13, Marius Kugauda 12.

Visi šeštadienio rezultatai:

Viskas gera vyrai kovojo,o jei kovoja bus ir pergales,siose rungtynese pritruko sekmes kita karta ji bus musu puseje