Žydrūnui Ilgauskui reikėjo penkių siūlių po varžovo smūgio. Tačiau jo sugrįžimas į aikštę nepadėjo – Klivlendo „Cavaliers“ (32 perg. – 24 pral.) išvykoje 78:90 (17:25, 16:19, 19:23, 26:23) nusileido Detroito „Pistons“ (46-9).

Sužaidus minutę ir 47 sekundes pirmajame kėlinyje krepšį atakuojantį Ž.Ilgauską šiurkščiai sustabdė Rasheedas Wallace'as. Lietuviui buvo prakirsta galva, tačiau nusišluostęs kraują jis sumetė abu baudos metimus.

Visgi tuoj pat po metimų aukštaūgis buvo pakeistas ir palydėtas į rūbinę, kur medikai jam penkiomis siūlėmis susiuvo žaizdą.

„Manau, kad Rasheedas susierzino, kadangi aš jam pirmas trenkiau su alkūne, o vėliau jis man atsikirto, – po susitikimo tikino Ž.Ilgauskas. – Aš to nedariau tyčia. O jis... Nemačiau epizodo pakartojimo“. „Pistons“ puolėjas pripažino, jog jis alkūne atsikeršijo varžovui.

Lietuviui į aikštę sugrįžus dar pirmajame kėlinyje, jis nesugebėjo iš žaidimo pataikyti į krepšį per pirmąją mačo pusę. LeBronas Jamesas buvo vienintelis, žaidęs pakankamai rezultatyviai – jis pelnė 12 taškų per pirmą mačo dalį. Tuo tarpu kiti starto penketo žaidėjai pataikė tik vieną metimą iš 11, o „Pistons“ atitrūko 44:33.

Antrąją mačo dalį spurtu 9:2 pradėję šeimininkai susikrovė jau solidų 18 taškų pranašumą – 53:35, o besibaigiant mačui skirtumas tarp komandų išaugo iki 21 taško – 88:67.

Puikiai su „Cavaliers“ gynyba tvarkėsi Detroito ekipos aukštaūgis Benas Wallace'as. 11 taškų pelnęs krepšininkas atkovojo 19 kamuolių, blokavo 5 metimus ir perėmė 4 kamuolius.

„Jie turėtų paimti geriausio metų gynėjo apdovanojimą ir atsiųsti jam, – pareiškė „Pistons“ treneris Flipas Saundersas. – Kai žiūri į tai, ką jis daro aikštėje, – atkovoti kamuoliai gynyboje, blokuoti metimai, perimti kamuoliai – jis fenomenalus“.

Per 30 aikštėje praleistų minučių Ž.Ilgauskas pelnė 15 taškų (5/13 dvitaškių, 5/6 baudų), iš kurių 9 – per ketvirtąjį kėlinį, kuris jau nieko nelėmė. Lietuvis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Likus dviem minutėms iki mačo pabaigos aikštėje pasirodė ir Martynas Andriuškevičius. Jis atkovojo 2 atšokusius kamuolius ir kartą jį perėmė.

„Pistons“: Chauncey Billupsas 21 taškas (8 rez. perd.), Richardas Hamiltonas 18 (7 rez. perd.), Rasheedas Wallace'as 15, Benas Wallace'as 11 (19 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Ronaldas Murray 17, Žydrūnas Ilgauskas 15.

•

Šarūnas Jasikevičius toliau neranda savo žaidimo, bet Indianos „Pacers“ (28-25) pasiekė pergalę išvykoje. Indianapolio krepšininkai palaužė Naujojo Džersio „Nets“ (31-24) 101:91 (21:22, 36:22, 18:26, 26:21).

„Nets“ žaidimas sustojo sulig Vince'o Carterio iškritimu. Naujojo Džersio ekipos krepšininkas pirmajame kėlinyje buvo priverstas palikti aikštę dėl patemptos kojos sausgyslės. Tuo pasinaudojusi „Pacers“ ekipa šventė pirmąją pergalę išvykoje po beveik 6 savaičių pertraukos.

Traumą V.Carteris patyrė besibaigiant pirmajam kėliniui. Po savo atakos vienas „Nets“ lyderių ėmė šlubuoti, o netrukus buvo pakeistas ir į aikštę negrįžo.

Indianos ekipa po tritaškio išsiveržė į priekį 24:22, o įpusėjus mačui svečių pranašumas išaugo iki 13 taškų – 57:44. Paskutiniajame kėlinyje „Nets“ priartėjo iki 80:85, tačiau 7 varžovų taškai iš eilės neleido pagalvoti apie pergalę.

Blankiai pasirodė Š.Jasikevičius. Jis per 17 minučių pelnė vos tašką (0/2 tritaškių, 1/1 baudos). Be to, lietuvis atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Nets“: Richardas Jeffersonas 23 (10 rez. perd.), Jasonas Kiddas 19 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), Jacque'as Vaughnas 12, Cliffas Robinsonas 11.

„Pacers“: Predragas Stojakovičius ir Fredas Jonesas po 22, Anthony Johnsonas (10 rez. perd.) ir Danny Grangeris po 13, Stephenas Jacksonas ir Davidas Harrisonas po 12.

Spo
huston maldaec po truputi pradeda laimineti,ar tik ne pervelu bus...
2006-02-27
+1
nu tu kurmi kas cia da straipsniu rasytojai .. prirase prirase o kaed parasytu rezultata galutini tai ne na...... nei koks galutinis nei kokie kelinukai.... vapsie
2006-02-27
Arba as kazka praziopsojau arba kada, kaip ir uz ka CAVS isigijo Ronald Murray is Seattle?
2006-02-27
cia tai geras, sis puslapis yra skirtas skleisti informacijai apie krepsi ...bet elementariaus dalyko cia neradau, t.y. apie cavs ir pistonu reza, turejau kitam puslapi ji pasiziuret(78:90)...ex...
2006-02-27
skaitau,blogieji detroito vyrukai, neblogai atliko savo darba.. ;) O Benas, tai tikrai nerealus gynyboje..
Saras kazkox prarades forma, jau kuri laika..