Tragišku ritmu toliau žygiuoja 2000-2002 metų NBA čempionė "Los Angeles Lakers". Sekmadienio vakarą Lietuvos laiku vietą atkrintamosiose varžybose praradusią "Lakers" komandą palaužė ir "Sacramento Kings" 124:105 (28:28, 28:18, 43:35, 25:24).

"Mums reikėjo šios pergalės. Vis dar kovojame dėl 50 pergalių sezone. Gerai žaidėme trečiąjį kėlinį. Tiesiog žaidėme geras rungtynes", – po mačo džiaugėsi Mike'as Bibby.

Didžiosios pertraukos metu ekipas skyrė 10 taškų – 56:46. Per trečiąjį ketvirtį "Lakers" krepšininkai sugebėjo praleisti 43 taškus. Paskutinįjį ketvirtį "Kings" kelis kartus pirmavo didžiausiu skirtumu mače – 24 taškais.

Sėkmingai rungtynes sužaidė nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Darius Songaila. Puolėjas per 26 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškių) ir atkovojo 11 kamuolių. Lietuvis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

"Sacramento Kings": Kenny Thomasas 32 taškai (14 atkovotų kamuolių), Mike'as Bibby 24 (27 minutės, 8 rezultatyvūs perdavimai), Cuttino Mobley 13, Predragas Stojakovičius 12, Eddie House'as 11, Kevinas Martinas 10.

"Los Angeles Lakers": Kobe Bryantas 18, Caronas Butleris 17, Chucky Atkinsas 15 (9 rez. perd.), Stanislavas Medvedenka 13, Bryanas Grantas 11.

Reiktų pastebėti, kad "Kings" įspūdingai nugalėjo varžovus kovoje dėl atšokusių kamuolių. Šeimininkai sugriebė 62 kamuolius, o "Lakers" – 32.

Sakramente veikiausiai paskutinįjį kartą savo karjeroje žaidė Vlade Divacas. Prieš šį sezoną šešerius metus "Kings" komandai atstovavęs puolėjas "Lakers" komandai pelnė 8 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

"Kai vaikštau šitame pastate, mane veikia įvairios emocijos. Žaidžiau geriausią krepšinį prieš šiuos fanus", – kalbėjo V.Divacas.

Keturias artimiausias dienas "Kings" turės laisvas. Po to seks trejų rungtynių išvykoje serija. Ji prasidės Los Andžele su "Lakers" klubu.