Šią savaitę Vilniaus krepšinio mėgėjų lygos (VKML) „2 Grupėje“ paaiškėjo visos 16 ekipų, pateksiančios į kitą etapą. Paskutiniuosius šansus kovoti 2-ajame ture prarado „Hronas“ bei „Žavieji orgazmatronai“.

Itin nerezultatyviose varžybose tik paskutinėmis mačo sekundėmis pergalę iškovojo „Balto link“ krepšininkai, 53:49 įveikę „Hrono“ ekipą. Iki šio pralaimėjimo „Hronas“ dar turėjo teorinių šansų patekti į kitą etapą.

Pirmajame kėlinyje į priekį pabėgo „Balto link“ krepšininkai 13:4, o 18-ąją minutę turėjo 10 taškų pranašumą (28:18). Tuomet savo spurtą pradėjo „Hronas“ bei priartėjo 31:33.

Po didžiosios pertraukos dar kartą atitrūko aikštės šeimininkai 44:34, tačiau juos tuoj pat pasivijo „Hronas“. Iki susitikimo pabaigos likus 24 sekundėms rezultatas buvo lygus 49:49, o prie baudų metimo linijos stojo T.Markilevičius. Jis pataikė vieną metimą iš dviejų ir suteikė šansą varžovams, tačiau A.Konovalovas prarado kamuolį bei iškart prasižengė prieš varžovą. Pataikę vieną baudą bei puolimę atkovoję kamuolį „Balto Link“ krepšininkai užtikrino savo pergalę.

Arvydas Ūsaitis į „Hrono“ krepšį įmetė 22 taškus, Tadas Markilevičius 12. Naudingiausiai aikštėje rungtyniavo pralaimėjusios komandos narys Mindaugas Mikolaitis - 23 taškai bei 13 atkovotų kamuolių.

Kitame mače po itin atkaklios ir dramatiškos kovos „ars logistika“ krepšininkai palaužė „MRU-Style 69“ ekipą 93:85 ir kol kas su 12 pergalių yra penkti.

Įpusėjus pirmajam kėliniui po Skirmanto Staniulio ir Tomo Šunsko tritaškių MRU krepšininkai susikrovė 10 taškų pranašumą (19:9), tačiau 15-ąją rungtynių minutę ekipas skyrė jau tik 2 taškai (35:33). 4 minučių atkarpą 10:4 laimėję „ars logistika“ krepšininkai išsiveržė į priekį 43:39.

Po didžiosios pertraukos „MRU-Style 69“ krepšininkai net 4 minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję jų varžovai atitrūko 56:42, o iki kėlinio pabaigos savo pranašumą padidino iki 21 taško 75:54. Trečiajame kėlinyje MRU krepšininkai pataikė tik du dvitaškius, o likusius taškus surinko nuo baudų metimo linijos.

Nuo pat pirmųjų ketvirtojo kėlinio minučių pradėję spausti varžovus „MRU-Style 69“ krepšininkai pradėjo juos vytis. 34 minutė - 83:71, 38 - 89:84. Paskutinėmis minutėmis „ars logistika“ sėkmingai krepšį atakavo nuo baudų metimo linijos, o jų varžovų tritaškiai skriejo pro šalį.

„ars logistika“ į priekį vedė Benas Steponėnas (17 tšk., 22 atk. kam.), Dovydas Lukšas (14 tšk., 11 atk. kam.) bei Raimondas Žudys (14 tšk.). Tuo tarpu „MRU-Style 69“ ekipoje išsiskyrė S.Staniulis (22 tšk., 7 rez. perd.) ir Robertas Retkus (20 tšk.).

„BC Versus“ ir „Hefestas“ komandų susitikime nugalėtojas paaiškėjo tik paskutiniajame ketvirtyje. Pergalę 15 taškų skirtumu 73:58 iškovojo aikštės šeimininkai „BC Versus“ krepšininkai, per 18 rungtynių iškovoję 14-ąją pergalę.

Antrajame kėlinyje „Hefesto“ žaidėjai beveik 6 minučių atkarpą pralaimėjo 4:12 bei leido varžovams atitrūkti 24:38, tačiau prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė 4 taškai 50:54. Paskutiniojo kėlinio pradžioje spurtavę „BC Versus“ krepšininkai vėl įgijo dviženklį pranašumą, kurį iki pat susitikimo pabaigos didino.

Nugalėtojams Mindaugas Lastauksas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) pelnė 18 taškų, o Tomas Markūnas (9 atk. kam.) - 16. „Hefesto“ ekipoje po 18 taškų įmetė Aldas Abramaitis (10 atk. kam.) bei Paulius Zabielskas.

Geriausi VKML praėjusios savaitės žaidėjai

„Top 16“

Vidurio puolėjas: Andrej Kovalevski ("Kurier Wilenski", 29 naud.), 26 tšk., 14 atk. kam., 2 per. kam., 2 blk.

Sunkusis krašto puolėjas: Benas Steponėnas („ars logistika“, 32 naud.), 17 tšk., 22 atk. kam., 4 rez. perd., 1 per. kam.

Lengvasis krašto puolėjas: Egidijus Elzbergas („Schüco“, 38 naud.), 30 tšk., 10 atk. kam., 9 rez. perd., 2 per. kam., 1 blk.

Atakuojantis gynėjas: Gintautas Matulis („Concept Events & Media“, 34 naud.), 25 tšk., 12 atk. kam., 1 per. kam., 5 blk.

Įžaidėjas: Povilas Semanavičius („Fegda“, 25 naud.), 16 tšk., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 2 blk.

„2 grupė“

Vidurio puolėjas: Donatas Zaveckas („Pirtyje.lt“, 38 naud.), 29 tšk., 18 atk. kam., 3 rez. perd., 1 per. kam., 1 blk.

Sunkusis krašto puolėjas: Marius Repečka („Tikroji Sauga“, 41 naud.), 37 tšk., 7 atk. kam., 1 rez. perd., 1 per. kam., 1 blk.

Lengvasis krašto puolėjas: Marekas Stefanovičius ("Budget", 2 rungtynės, vid. 28 naud.), 26,5 tšk., 15 atk. kam., 2 rez. perd., 2,5 per. kam., 1,5 blk.

Atakuojantis gynėjas: Mindaugas Liulys („reUnited“, 28 naud.), 30 tšk., 2 atk. kam., 3rez. perd., 3 per. kam.

Įžaidėjas: Aurmas Palšis („Pirtyje.lt“, 36 naud.), 38 tšk., 7 atk. kam., 4 rez. perd.

ooo iuriu ryt mru su ars logistika vel susitinka, gera game turetu but!!!
2006-03-02
vap
Žinoma čia tik jeigu. Bet jei baudos 4/4 o ne 3/4, tai naudingumas 73 būtų.
2006-02-28
-1
P. Kaminskas iš Falcons vakar pakartojo rebound'ų rekordą (30) ir beveik pakartojo naudingumo koeficiento rekordą.
2006-02-28
vap
@Mindaz:
„2 grupėje“ mažiausiai su 36 buvo naudingiausiu išrinktas (vidutiniškai virš 40) vidurio puolėjas/sunkus kraštas.
Tuo tarpų „TOP 16“ dažniausiai apie 30 naudingumas siekia. Todėl antrą savaitę Benas ir patenka.