Praėjusį sezoną LKL čempionate sėkmingai pasirodę panevėžiečiai dabar skęsta nežinomybėje – klubo savininko likimo valiai paliktam klubui gresia bankrotas
Praėjusį sezoną LKL čempionate sėkmingai pasirodę panevėžiečiai dabar skęsta nežinomybėje – klubo savininko likimo valiai paliktam klubui gresia bankrotas
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Panevėžio „Techaso“ krepšinio klubo savininkas verslininkas Darius Gaudiešius blaškosi: nemoka algų, slapstosi, mėgino klubą parduoti garsiam bankininkui, tada kelis kartus persigalvojo, vėliau pats prieš Vladimirą Romanovą kone keliais šliaužiojo, tačiau pastarasis galutinai pasiuntė verslininką velniop. Didysis krepšinis Panevėžyje miršta, – konstatuoja tinklalapis panskliautas.lt

Alkani ir basi rungtynių nežais

Panevėžio „Techasas“ savaitgalį iškovojo dvi pergales, tačiau krepšinio klubo savininkui Gaudiešiui jos visiškai neberūpi.

Nuo žaidėjų, trenerio ir klubo sirgalių besislapstantis verslininkas perpildė kantrybės taurę – krepšininkai pareiškė atsisakantys žaisti, o sirgaliai nutarė krepšinio bėdas perkelti ir į klubo savininko verslą – paragino nebepirkti verslininko parduotuvėse.

Po šeštadienį laimėtų Baltijos krepšinio lygos Iššūkio taurės turnyro rungtynių prieš „Valmiera“ ekipą „Techaso“ treneris Gintaras Leonavičius pareiškė, kad jo vadovaujama komanda antradienį nevyks į Mažeikius žaisti Lietuvos krepšinio federacijos taurės rungtynių.

„Mums buvo pažadėtos algos, tačiau jų negavome. Norėdami, kad būtume pastebėti, jog esame sunkioje finansinėje padėtyje, o ji nesikeičia, rungtynių su „Mažeikiais“ turbūt nežaisime. Paskui – matysime, tikiuosi, viskas susitvarkys, tai turi būti padaryta, kad galėtume normaliai dirbti“, – sakė Leonavičius.

Pasak trenerio, dėl susidariusios situacijos komanda nieko nenori kaltinti, tiesiog krepšininkams svarbu, kad viskas kuo greičiau išsispręstų.

„Taip be atlygio galima dirbti ir iki Naujųjų metų, tačiau krepšininkai irgi privalo mokesčius mokėti, išlaikyti šeimas. Tiesiog norėtume aiškumo“, – komandos vardu kalbėjo Leonavičius.

Treneriui pritarė ir „Techaso“ komandos kapitonas Ernestas Ežerskis: „Esame nežinomybėje, komandos savininkas su mumis nebendrauja, net nežinome, kodėl mums nemoka algų, girdime tik visokius gandus. Kai kurie žaidėjai atlyginimų negavo mėnesį, kai kurie – du, o juk reikia rengtis varžyboms, galų gale ir pavalgyti.“

Klubo prezidentas palaiko žaidėjus

„Techaso“ klubo prezidentas Jonas Povilonis teigė suprantantis trenerį ir žaidėjus, todėl nutarė solidarizuotis su komanda.

„Sportininkai turi sveikai maitintis, o be pinigų sunku tai padaryti. Paskutines algas žaidėjai gavo pavasarį, o 300 litų tikrai neišgelbės komandos. Šiemet ir aš dar negavau algos, girdžiu tik pažadus, nors dirbti klube pradėjau gerokai anksčiau nei komanda“, – sakė klubo vadovas.

Anot Pavilonio, jam taip pat sunkiai sekasi bendrauti su komandos savininku Gaudiešiumi, o dažniausiai susirašinėja trumposiomis žinutėmis.

„Jis prašo atidėti algų mokėjimą dar bent dviem savaitėms, nors kai buvo renkama komanda ir kai jis kvietė mane grįžti į klubą, žadėjo išspręsti visas buvusias problemas. Jis ant kiekvieno žaidėjo sutarties dėjo antspaudą, kurio aš nesu matęs, visi komandoje esantys krepšininkai žaidžia su jo palaiminimu.

Gaudiešius visada akcentavo, kad algos bus išmokėtos spalio 10 dieną, o man sakė: rink komandą, derėkis su žaidėjais ir treneriu. Ta kryptimi ir dirbau, tačiau artėjant šiai datai vis rečiau su juo buvo galima susisiekti, atsakymą gaudavau tik į kas dešimtą žinutę.

Komandos savininkui nusiunčiau žinutę, kiek reikia pinigų išmokėti algoms. Klubo sąskaita tuščia, šiaip ne taip sukrapštome pinigų tik sportbačiams, aprangai ir autobusui“, – pasakojo Povilonis.

Su Gaudiešiumi susisiekti nepavyko ir žurnalistams – į telefono skambučius klubo savininkas neatsakinėja, jis nepasirodė nė vieneriose iš trijų „Cido“ arenoje vykusių „Techaso“ komandos rungtynių.

Dar kelias dienas po šio viešo ir skambaus komandos vadovų pareiškimo su Gaudiešiumi nei treneriui, nei direktoriui susisiekti nepavyko – verslininkas prapuolė. Kai kas svarsto, kad Gaudiešius viską tikriausiai metė ir išdūmė į užsienį.

Apie tuščią klubo sąskaitą žinojo visi

Toks Gaudiešiaus slapstymasis nenustebino buvusio „Techaso“ klubo prezidento Raimondo Miladausko, šiuo metu dirbančio Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju.

„Šis žmogus gyvena pagal Mėnulio fazę. Praėjusį sezoną dirbdamas „Techaso“ komandoje taip pat dažnai nepagaudavau Gaudiešiaus, kartais jis teikdavosi atsakyti trumposiomis žinutėmis.

Visada sakiau, kad šitam žmogui krepšinis nerūpi, krepšinis galbūt jam yra kaip įrankis kuriant savo įvaizdį ar jį išnaudojant savo verslui. Tačiau pastarojo meto veiksmai aplink krepšinį jo verslui nelabai turėtų padėti, bet čia jau jo reikalas, gaila tik, kad dėl to kenčia krepšinis“, – sakė Miladauskas.

Anot Miladausko, tai kad sezoną „Techaso“ komanda pradeda su apskritu nuliu sąskaitoje, žinojo visi, taip pat ir dabartinis klubo prezidentas Povilonis. Tačiau realiai visi tai suprato, kai atėjo pirmo atlyginimo mokėjimo laikas.

„Būna, kad klubai susiduria su problemomis prieš Kalėdas, kai rėmėjai metų pabaigoje nevykdo savo įsipareigojimų, kartais būna blogai sezono pabaigoje, bet neprisimenu, kad koks klubas neišmokėtų pirmo atlyginimo.

Sutartis turėjusiems sportininkams pirmas atlyginimas turėjo būti išmokėtas praėjusio mėnesio 10 dieną, nes kai krepšininkai pradeda treniruotis, jiems privalu ir algas mokėti, bet niekas apie tai net nekalbėjo“, – tvirtino buvęs Panevėžio klubo prezidentas.

Krepšininkus įkalbėjo žaisti

„Techaso“ krepšininkai esą jau buvo priėmę sprendimą neišeiti į aikštelę nei penktadienio, nei šeštadienio namų rungtynėse, tačiau Miladauskas su „Cido“ arenos direktoriumi Dainiumi Visacku įtikino žaidėjus to nedaryti.

„Užtenka, kad krepšininkai nesužaistų namie bent vienerių rungtynių, arena įgyja pagrindą nutraukti sutartį su „Techaso“ klubu. Jeigu arena nutrauktų sutartį, savo ruožtu LKL turi teisę pašalinti komandą iš savo rengiamų varžybų, nes klubas nevykdo vienos iš pagrindinių sąlygų – neturi savo arenos.

Tokiu atveju tik visiškai kvailas žmogus gali to nesuvokti ir nesiimti kažkokių sprendimų. Galbūt toks ir yra Gaudiešiaus tikslas – iškrėsti miestui, kurį jis vadina „Panevėžopoliu“, šunybę, kad miestas prarastų vietą LKL čempionate?

Neaišku, kuo viskas baigsis. Gali būti, kad „Techaso“ komanda subyrės jau po pirmo mėnesio. Jei taip nutiktų, būtų gaila ir sportininkų, ir puikaus trenerio“, – sakė Miladauskas.

Geresniam maistui neturi pinigų

Šį mėnesį Miladauskas jau lankėsi panevėžiečių rungtynėse „Cido“ arenoje, tačiau jis paneigė, kad į Panevėžį atvyksta dėl „Techaso“ klubo perpirkimo reikalų.

„Šioje komandoje liko dalelė mano širdies, todėl man įdomu, kaip jai sekasi, kai tik turiu laiko visada čia atvykstu“, – sakė kaunietis.

Buvęs „Techaso“ klubo vadovas teigia girdėjęs, kad prieš savaitgalio rungtynes krepšininkams buvo sumokėta po 300 litų.

„Manau, žaidėjų pagąsdinimas, kad neišeis į aikštelę žaisti rungtynių, privertė imtis tam tikrų veiksmų, bet tie pinigai nebuvo Gaudiešiaus. Kiek žinau, tai „Cido“ arenos pinigai, jie buvo skirti sumokėti už sportbačius, taip pat dalį starto mokesčio Baltijos krepšinio lygai, kad komandai leistų pradėti žaisti šiame turnyre.

Galbūt po kelis litus davė ir žaidėjams, tačiau ką sportininkui reiškia 300 litų, tai – pasityčiojimas. Praeitą sezoną žaidėjai gaudavo įvairių būtinų maisto papildų, šiemet krepšininkai jų negauna, nes klubas jų tiesiog neturi už ką nusipirkti. Negana to, kaip sako patys žaidėjai, jie valgo tik makaronus.

Kai praeitą savaitę buvau atvykęs į Panevėžį, mačiau krepšininkus, stovinčius prie kebabinės. Vadinasi, sportininkai valgo kebabus, o geresniam maistui tiesiog neturi pinigų, jų skolinasi iš giminių, draugų. Ir tai yra profesionalus krepšinis?!“ – stebėjosi Miladauskas.

Nesugebėjo laiku parduoti klubo

Miladauskas abejoja ir Gaudiešiaus, kaip verslininko, sugebėjimais.

„Klubo savininko veiksmuose matau visišką komercinį neįgalumą, jis net nesugeba parduoti komandos. Jos vertė buvo ypač pakilusi po praėjusio sezono, kai komanda sužaidė tikrai gerą sezoną. Manau, ta komanda rinkoje kainavo tikrai brangiau, negu ji kainuoja dabar.

Žinome, kad atėjimas į LKL komerciniu keliu kainuoja 350 tūkst. litų, manau, tokių pinigų dabar, prasidėjus sezonui, Gaudiešiui tikrai niekas neduotų. Vasarą, laiku atlikus visus veiksmus, manau, jis galėjo gauti iki pusės milijono litų.

Problema ta, kad Gaudiešius pats nežino, ko nori. Panašiai kaip vaikas smėlio dėžėje: žaislo jam lyg ir nereikia, tačiau užtenka, kad jį paimtų kitas vaikas, vėl atsiranda didelis noras tą žaislą turėti“, – sakė Miladauskas.

Naujasis klubas vis dar laukia savo valandos

Miladausko nuomone, dėl to, kad reprezentacinė Panevėžio vyrų krepšinio komanda atsidūrė tokioje nepavydėtinoje padėtyje, dalį atsakomybės turėtų prisiimti ir LKL vadovai.

„Lygos vadovybė turėtų labiau rūpintis savo klubais ir sekti jų veiklą. Prieš sezoną pildant paraiškas niekam jokių įrodymų nereikia, gali pasakyti, kad sudarei sutartį nors ir su Niujorko „Madison Square Garden“ arena.

Prieš šį šalies čempionatą vykusiame LKL valdybos posėdyje Gaudiešiui užteko pasakyti, kad „Techaso“ klubas turi pinigų, ir visi juo patikėjo“, – stebėjosi Miladauskas.

Prieš šį sezoną įkurtas krepšinio klubas „Panevėžys“, anot Miladausko, tebeveikia ir yra pasirengęs bet kuriuo momentu perimti Panevėžio miestui, o ne Gaudiešiui priklausančią licenciją, suteikiančią teisę būti LKL asociacijos nariu.

„Prieš įkuriant „Panevėžio“ krepšinio klubą viskas buvo suderinta su miesto vadovais, klubas įsikūrė tam, kad tai būtų spyris į užpakalį, kad prasidėtų kažkoks judesys.

Atrodo, kad šis sezonas jau bus apgriautas, šį sezoną turi būti tikslas išlikti LKL, o per kitą tarpsezonį būtina visiems susirinkti ir pagaliau pradėti lipdyti Panevėžyje rimtą krepšinį“, – teigė Miladauskas.

Rodyti komentarus
ramsey
Heeft u een dringend geld nodig om uw rekeningen te betalen en zich te vestigen uw schulden zo ja email: ramseydickson@outlook.com

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-03-20
Atsakyti
Konkretus JUS
Dar karta pasirodo isprususiu zinovu komentarai :D Cia tie patys raso kurie AISTRINGAI PALAIKO Lt rinktine kai ji zaidzia Euro ar world chempe :D Panevezy daugiau nei 5k lt jau n metu nera niekam mokeje, o kuriems "mokejo" tai dar snd su KK Panevezys bylinejasi :D atsigaukit jus lopai, 1-3k atlygis per men :D
2011-10-18
-1
Atsakyti
anoniKiek zinau normaliu zaideju is lkl kurie nera to miesto mokinukai eina nuo 3k iki 30k :) Silinskis kai zaide uz nevezi gaudavo po 20k.....


200k už sezoną? :DDDD Čia tau ne Šalenga ar Klimavičius
2011-10-18
-1
Atsakyti
anoniKiek zinau normaliu zaideju is lkl kurie nera to miesto mokinukai eina nuo 3k iki 30k :) Silinskis kai zaide uz nevezi gaudavo po 20k.....


nusisneki juodai..silinskis 20k X 10men=200k lt gaunasi kazkur, kai nevezio biudzetas iki 1 limono, tai komanda zaidejui mokes 5dali biudzeto??nusisneki..vidutiniokese algos 2-5k lt, tame tarpe ir techase, siauliuose, rudupi kazkur 5-10k lt..apie ryta ir zalgiri neverta kalbet...
2011-10-18
-1
Atsakyti
tai ka dabar veiks cido arena jai techaso nebus

???AAAAAAAAAAAAAAAAAA???
2011-10-18
-1
Atsakyti
anoni
Kiek zinau normaliu zaideju is lkl kurie nera to miesto mokinukai eina nuo 3k iki 30k :) Silinskis kai zaide uz nevezi gaudavo po 20k.....
2011-10-18
Atsakyti
RyuzakiarnsRyuzakiarnsRyuzakiis kitos puses juokina... "zaidejai valgo tik makaronus..." nu jau tik nereikia lia lia, net pats prasciausias krepsininkas gauna mazdaug, kaip geras chirurgas... jus pasakykit, kad bent vienas krepsininkas LKL turi mazesni atligynima nei 5tuks i menesi... jei jie tik makaronus valgo, tai ka mes tada turetume valgyt?Atrodo esi analfabetas. Supranti bent ką žmogus sako? Esmė tame jog jie NEGAUNA algų, gal popieriuje ir 5000, bet jei per mėnesį nesumokėjo nieko daugiau, tik tuos 300 skirtus sportbačiams, tai pataupius gal koks 100 ir lieka maistui. Tu tą supranti?dieve dieve... tu isties galvoji, kad jie gyvena nuo algos iki algos? Taip, faktas, kad jie algu negauna, bet sakyt, kad jie vos ne badu mirsta?JO, dauguma žvaigdžės su milijonais sąskaitose, o jų giminės aktoriai, bankininkai ir laisvalaikiu milijonieriai,su mielu noru skolinantys pinigus... Atsibusk, žmonės dirba ir negauna atlygo,jiems nemalonu, kad paskui turi iš giminių skolintis bei žadėti "va tuoj kitą savaitę žada sumokėti, iš karto jums pirma gražinsiu". Ir taip vis nutęsinėti terminus.isivaizduok, dirbi sakykim 3metus gauni po 5tukst i menesi... ir staiga negauni VIENO MENESIO atlyginimo, ar tikrai tau beliktu tik makaronus valgyt, ir eit skolintis pas draugus? As ta ir sakau, jie tikrai nuo algos iki algos NEgyvena... Nesupranti? as NE PRIES PACIA SITUACIJA as pries pasakyta paligynima...


Atsibusk, žmogau. 07-08 metų sezone kai kurie Techaso jaunesni žaidėjai žaidė už minimumą. Čia tau ne Žalgiris kur algos virš 5000Lt... Manau visų svyruoja nuo 1000 iki kokių 3500Lt.. Ir persiskaityk visą straipsnį iš naujo, aiškiai Raimundas sako, kad kai kurie žaidėjai negauna atlyginimo jau ir abu mėnesius. O prieš tai dar vasara buvo per kurią niekas nemoka atlyginimo.. Taigi kai kurie žaidėjai per 4-5 pastaruosius mėnesius gavo tuos varganus 300Lt nusipirkti kėdams...
2011-10-18
+1
Atsakyti
Anonimas
Ryuzaki

visiskai sutinku su tavimi kad nuo algos iki algos jie tikrai negyvena, o jei taip tai patys kalti. Taciau esme cia ne tame, esme tame kad tyciojasi is komandos, auksciausios LT lygos komandos, supranti? tokiu dalyku negali buti. man isvis pikta, dabar PUIKUS sansai kelti lkl lygi i visai kita kartele, tiek arenu pastatyta ir dar statoma, zmoniu susidomejimas auga, bet JOKIU rezultatu. pvz alytus su nauja arena isvis iskrito, taspats gresia db paneveziui, o visokie nagliai kurie nei fanu nei sales neturi zaidzia. apgailetina. negi LKL negali pagaliau isikisti ir patys lyga paformuoti, su tam tikru tixlu augti ir tobuleti. kur visa logika???
2011-10-18
Atsakyti
Pagaliau išsamiai paaiškino esamą situaciją.
2011-10-18
-1
Atsakyti
arnsRyuzakiarnsRyuzakiis kitos puses juokina... "zaidejai valgo tik makaronus..." nu jau tik nereikia lia lia, net pats prasciausias krepsininkas gauna mazdaug, kaip geras chirurgas... jus pasakykit, kad bent vienas krepsininkas LKL turi mazesni atligynima nei 5tuks i menesi... jei jie tik makaronus valgo, tai ka mes tada turetume valgyt?Atrodo esi analfabetas. Supranti bent ką žmogus sako? Esmė tame jog jie NEGAUNA algų, gal popieriuje ir 5000, bet jei per mėnesį nesumokėjo nieko daugiau, tik tuos 300 skirtus sportbačiams, tai pataupius gal koks 100 ir lieka maistui. Tu tą supranti?dieve dieve... tu isties galvoji, kad jie gyvena nuo algos iki algos? Taip, faktas, kad jie algu negauna, bet sakyt, kad jie vos ne badu mirsta?JO, dauguma žvaigdžės su milijonais sąskaitose, o jų giminės aktoriai, bankininkai ir laisvalaikiu milijonieriai,su mielu noru skolinantys pinigus... Atsibusk, žmonės dirba ir negauna atlygo,jiems nemalonu, kad paskui turi iš giminių skolintis bei žadėti "va tuoj kitą savaitę žada sumokėti, iš karto jums pirma gražinsiu". Ir taip vis nutęsinėti terminus.


isivaizduok, dirbi sakykim 3metus gauni po 5tukst i menesi... ir staiga negauni VIENO MENESIO atlyginimo, ar tikrai tau beliktu tik makaronus valgyt, ir eit skolintis pas draugus? As ta ir sakau, jie tikrai nuo algos iki algos NEgyvena... Nesupranti? as NE PRIES PACIA SITUACIJA as pries pasakyta paligynima...
2011-10-18
-1
Atsakyti
RyuzakiarnsRyuzakiis kitos puses juokina... "zaidejai valgo tik makaronus..." nu jau tik nereikia lia lia, net pats prasciausias krepsininkas gauna mazdaug, kaip geras chirurgas... jus pasakykit, kad bent vienas krepsininkas LKL turi mazesni atligynima nei 5tuks i menesi... jei jie tik makaronus valgo, tai ka mes tada turetume valgyt?Atrodo esi analfabetas. Supranti bent ką žmogus sako? Esmė tame jog jie NEGAUNA algų, gal popieriuje ir 5000, bet jei per mėnesį nesumokėjo nieko daugiau, tik tuos 300 skirtus sportbačiams, tai pataupius gal koks 100 ir lieka maistui. Tu tą supranti?dieve dieve... tu isties galvoji, kad jie gyvena nuo algos iki algos? Taip, faktas, kad jie algu negauna, bet sakyt, kad jie vos ne badu mirsta?


JO, dauguma žvaigdžės su milijonais sąskaitose, o jų giminės aktoriai, bankininkai ir laisvalaikiu milijonieriai,su mielu noru skolinantys pinigus... Atsibusk, žmonės dirba ir negauna atlygo,jiems nemalonu, kad paskui turi iš giminių skolintis bei žadėti "va tuoj kitą savaitę žada sumokėti, iš karto jums pirma gražinsiu". Ir taip vis nutęsinėti terminus.
2011-10-18
+1
Atsakyti
Я очень рада за победу цска :) Красава неподвели :)
2011-10-18
-7
Atsakyti
arnsRyuzakiis kitos puses juokina... "zaidejai valgo tik makaronus..." nu jau tik nereikia lia lia, net pats prasciausias krepsininkas gauna mazdaug, kaip geras chirurgas... jus pasakykit, kad bent vienas krepsininkas LKL turi mazesni atligynima nei 5tuks i menesi... jei jie tik makaronus valgo, tai ka mes tada turetume valgyt?Atrodo esi analfabetas. Supranti bent ką žmogus sako? Esmė tame jog jie NEGAUNA algų, gal popieriuje ir 5000, bet jei per mėnesį nesumokėjo nieko daugiau, tik tuos 300 skirtus sportbačiams, tai pataupius gal koks 100 ir lieka maistui. Tu tą supranti?


dieve dieve... tu isties galvoji, kad jie gyvena nuo algos iki algos? Taip, faktas, kad jie algu negauna, bet sakyt, kad jie vos ne badu mirsta?
2011-10-18
-1
Atsakyti
Ryuzakiis kitos puses juokina... "zaidejai valgo tik makaronus..." nu jau tik nereikia lia lia, net pats prasciausias krepsininkas gauna mazdaug, kaip geras chirurgas... jus pasakykit, kad bent vienas krepsininkas LKL turi mazesni atligynima nei 5tuks i menesi... jei jie tik makaronus valgo, tai ka mes tada turetume valgyt?


Atrodo esi analfabetas. Supranti bent ką žmogus sako? Esmė tame jog jie NEGAUNA algų, gal popieriuje ir 5000, bet jei per mėnesį nesumokėjo nieko daugiau, tik tuos 300 skirtus sportbačiams, tai pataupius gal koks 100 ir lieka maistui. Tu tą supranti?
2011-10-18
+2
Atsakyti
DievinuŽalgirįRomka greit okupuos LKL'a;DD


tegul okupuoja tegul zaidzia su kitom komandom oz algiri ramibei palieka
2011-10-18
+2
Atsakyti
Ryuzaki:DDDDDDDDDDD Tu bent pasidomek kiek gauna GERAS chirurgas :DDD


beje.. [c]Anesteziologų mėnesio atlyginimas (be atskaitymų) siekia nuo 8 iki 10 tūkstančių litų ar net daugiau, [c]chirurgai uždirba nuo 4 iki 5 tūkstančių litų,[/c] kiek mažesnis yra terapeutų atlyginimas. Ko gero, supliuško ne vieno mūsų įsivaizdavimas apie mažus gydytojų atlyginimus. [/c]

pasidomejau ir? :D
2011-10-18
-3
Atsakyti
Ryuzaki:DDDDDDDDDDD Tu bent pasidomek kiek gauna GERAS chirurgas :DDD


istiesu man px, todel nesidomesiu, panaudojau vaizdini palyginima dunduk :) is viso to turejau suprast, kad jie tikrai ne makaronus valgo, deja neivyko reakcija tavo smegenelese :)
2011-10-18
-3
Atsakyti
Romka greit okupuos LKL'a;DD
2011-10-18
Atsakyti
Ryuzaki
:DDDDDDDDDDD Tu bent pasidomek kiek gauna GERAS chirurgas :DDD
2011-10-18
+1
Atsakyti
Ryuzakiis kitos puses juokina... "zaidejai valgo tik makaronus..." nu jau tik nereikia lia lia, net pats prasciausias krepsininkas gauna mazdaug, kaip geras chirurgas... jus pasakykit, kad bent vienas krepsininkas LKL turi mazesni atligynima nei 5tuks i menesi... jei jie tik makaronus valgo, tai ka mes tada turetume valgyt?


patikek, yra ir tokiu, kurie gauna po 2000
2011-10-18
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 33

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.