Per 36 valandas – du pralaimėjimai tai pačiai ekipai. Klivlendo „Cavaliers“ (32 pergalės – 25 pralaimėjimai) per dvi dienas buvo priversta antrą kartą nusileisti Detroito „Pistons“ (47-9). Šį kartą Klivlende šeimininkai pralaimėjo ketvirtajame kėlinyje – 72:84 (19:23, 23:21, 21:20, 9:20).

„Jeigu žaisime šitaip, turime galvoti ne apie atkrintamąsias varžybas, o apie tai, kaip į jas patekti, o tai daryti mes nenorime“, – po mačo pareiškė „Cavaliers“ žaidėjas Drew Goodenas.

Šį kartą Klivlendo ekipa vėl atsimušė į nepralaužiamą „Pistons“ gynybą. Per ketvirtąjį kėlinį šeimininkai, garsėjantys kaip sunkiai įveikiami namie, pelnė vos 9 taškus ir turėjo pripažinti oponentų persvarą.

„Krepšinį žaidėme tris ketvirčius, – pripažino „Cavaliers“ strategas Mike'as Brownas. – Detroitas padarė tai, ką moka geriausiai, – ėmė puikiai gintis“.

Per paskutinį kėlinį „Pistons“ leido varžovams pataikyti tik 3 metimus iš 12, be to, privertė oponentus suklysti 5 kartus. 72 taškai per rungtynes – prasčiausias Klivlendo ekipos rezultatas šį sezoną.

Žydrūno Ilgausko ir Rasheedo Wallace'o mikrodvikova sulaukė ypatingesnio dėmesio nei įprasta. Praėjusiame mače „Pistons“ puolėjas prakirto lietuviui galvą ir už tai gavo 5 tūkst. dolerių baudą. Tačiau tai nesustabdė krepšininkų – antroje tarpusavio dvikovoje antrajame kėlinyje jie už kivirčus gavo technines pražangas.

Ž.Ilgauskas buvo vienas naudingiausių komandoje. Per 37 minutes jis pelnė 18 taškų (7/13 dvitaškių, 4/5 baudų) ir atkovojo daugiausiai kamuolių šį sezoną – 15. Be to, jis blokavo varžovo metimą ir 3 kartus prasižengė.

Martynas Andriuškevičius nerungtyniavo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 taškai, Žydrūnas Ilgauskas 18, Ronaldas Murray ir Drew Goodenas po 8.

„Pistons“: Rasheedas Wallace'as 24, Richardas Hamiltonas 22, Chauncey Billupsas 15 (12 rez. perd.), Antonio McDyessas 8.

•

Stebėtinai prastai iš toli atakavusi Denverio „Nuggets“ (30-27) patyrė triuškinančią nesėkmę namie. Lino Kleizos ekipa 87:110 (28:34, 17:35, 26:20, 18:21) nusileido Milvokio „Bucks“ (29-28) klubui.

Po spurto 14:5 antrajame kėlinyje „Bucks“ persvara pasiekė 15 taškų ribą – 48:33. Pranašumas tapo triuškinantis iki didžiosios pertraukos, kai atkarpą 13:4 laimėję svečiai įgijo 24 taškų pranašumą – 69:45.

Antroje mačo pusėje „Nuggets“ bandė vytis oponentus, tačiau šeimininkams nesisekė – jie pataikė vos 9 proc. tolimų metimų. Iš 11 tritaškių tikslą pasiekė tik vienas.

Denverio ekipai L.Kleiza per 13 minučių pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą bei 4 sykius prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 19, Earlas Boykinsas 14, Marcusas Camby (9 atk. kam.) ir Kenyonas Martinas po 12, Andre Milleris (11 rez. perd.) ir Rubenas Pattersonas po 8.

„Bucks“: Michaelas Reddas 24 (9 atk. kam.), Charlie Bellas 17, Andrew Bogutas (11 atk. kam.) ir Jamaalas Magloire'as (10 atk. kam.) po 16, Joe Smithas 14, Maurice'as Williamsas 11.

Ilgas turi paskutini ir manyciau, gan nebloga, sansa suzaisti Pasaulio Cempionate.
Su juo butu 50 proc. didesne galimybe nugaleti PC.
Nevaziuos- bus paskutinis GAIDYS.
2006-03-01
nuo kada ilgauskas tiek kamuoliu nusiimineja?
2006-02-28
nu shikart jau benas nebesusitvarke su zydrium :) shiam mace lietuvis buvo pranashesnis tiek puolime tiek kovoje del kamuoliu