Dviejų pralaimėjimų seriją antrame Ispanijos divizione nutraukė Žironos „Sant Josep“ (3-2) komanda, kurioje rungtyniauja Arnas Labuckas. Ji savo aikštėje 72:69 (11:10, 17:20, 18:20, 26:12) palaužė Menorkos „Basquet“ (2-3) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose Labuckas per 12 minučių pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), sugriebė 4 kamuolius, 4 kartus suklydo ir nebaigė mačo dėl išnaudoto pražangų limito.

Eilinę nesėkmę patyrė Tautvydo Sabonio atstovaujama Rinkono „Oftamologico“ (0-4) ekipa. Lygos autsaideriai namuose 57:69 (10:19, 22:17, 13:13, 12:20) nepasipriešino Leridos „Basquetbol“ (5-0) komandai.

Sabonis ant parketo praleido 9 minutes, taškais nepasižymėjo (0/1 tritaškio), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Ketvirtąjį pralaimėjimą įsirašė Hueskos „Lobe“ (1-4) ekipa su Gintaru Leonavičiumi, išvykoje 74:88 (28:17, 15:27, 13:21, 18:23) turėjusi pripažinti Navaros „Grupo Iruna“ (2-3) žaidėjų pranašumą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Leonavičius per 33 minutes pelnė 10 taškų (3/10 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 1/2 baudų), sugriebė 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, privertė varžovus 2 kartus prasižengė, tačiau pats 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

2012-11-04 09:39